У Миргороді закупили клітки для післяопераційної перетримки тварин

У Миргороді закупили клітки для післяопераційної перетримки тварин

У Миргороді є дві активні організації, які намагаються зменшити кількість безпритульних тварин. Саме завдяки їхній праці на вулицях нашого міста ви можете побачити стерилізованих собак та котів з жовтою біркою у вусі.

Окремого пункту тимчасової перетримки для тварин нині в місті не має. Волонтери досі перетримують тварин після стерилізації на своїй приватній власності. Не завжди, тварини виходячи з наркозу, усвідомлюють, де знаходяться та ласкаво налаштовані. Наявність кліток робить роботу дівчат-волонтерів ефективнішою і безпечнішою.

«Закупка кліток для тимчасової безкоштовної післяопераційної перетримки собак волонтерами ММГО «Захист тварин» та БФ «БО «Еко-захист» - це один із проєктів- переможців міської програми МАГ. Ідея написати ініціативу не була спонтанною. Багато людей долучається до добрих справ. Людям, котрі не знайомі з зооволонтерами може здатися, що вони тільки кричать на кожному кроці, та нічого не роблять. Насправді багато ідей вже реалізувалося, багато ще планується. Але, основна мета –  зменшення кількості безпритульних тварин - залишається незмінною", -  розповіла  авторка поєкту Оксана Галич.

Стрічка новин