У Полтаві затримують реалізацію проєктів міського «Бюджету участі»

За нові проєкти у Полтаві проголосували та виділили кошти. А от з деякими за програмою «Бюджет участі» за 2018-19 роки ще не розібралися. І таких – цілий список. Гроші виділили, але до робіт ніяк черга не дійде. Чому так і в чому затримка, розбиралася Анна Ружін.

На цьому майданчику мали б бути нові та сучасні ігрові елементи та спортивне поле. Але поки що це – лише в мріях. Насправді ж – іржаві гойдалки з трухлявими дошками, на яких кататися небезпечно – можна отримати травму чи поранитися. Тому у 2017 році вирішили подати проєкт оздоровчо-розважальної зони «Нове покоління». Його підтримали 327 полтавців. 

Олена Андросова, авторка проєкту

- Проєкт повинен був бути реалізований в 2018 році. У 2017 році тривало голосування, ми перемогли, увійшли в 10-ку. Але, як бачите, досі немає жодного елементу. Чому – це, мабуть, до управління ЖКГ.

Олена розповідає: у будинку проживає багато родин із дітьми, яким просто ніде відпочивати. Тому й хотілося мати щось власне. Жінка скаржиться: зіткнулися із «затягуванням» процесу, а потім у міській раді відбулися кадрові зміни. Тож проєкт перенесли на 2019 рік, але знову – невдача. Коштів не вистачало, адже у порівнянні з дворічною давниною на 300 тисяч можна зробити менший обсяг робіт. Депутати додали ще 200 тисяч, але проєкт не реалізовують. 

Олена Андросова, авторка проєкту

- Знову йде затягування з боку проектанта і підрядника. Дуже багато помилок, це все виправляли, а на все потрібен час. На даний час проєкт готовий, він затверджений та пройшов експертизу. Всі договори підписані.

Втрутилася погода і проблеми з постачальником інвентаря, – додає Олена. Доставка можлива лише після 21 грудня, а це вже кінець року. У Полтавській міській раді обіцяють – навесні, коли дозволять погодні умови, роботи розпочнуть. 

Віталій Худолій, заступник начальника управління з питань розвитку ЖКГ Полтавської МР

- Чому ми зараз його не виконуємо? У силу своїх можливостей. Ми ж не будемо закопувати елементи в мерзлу землю. Це неправильно. Я думаю, що ми плануємо його встановлювати одним із перших.

Люди сподіваються, що цього разу все буде, як їм обіцяють, в інакшому випадку мовчати не збираються.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію