Письменниця Олена Рижко зустрілась з полтавськими читачами

Для і про підлітків. Із полтавськими старшокласниками зустрілась київська письменниця, професорка Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олена Рижко. Авторка низки підліткових повістей поділилась, які теми зараз цікавлять сучасних міленіалів.

Хакерські схеми, підземні екскурсії із дигерами, таємниці даркнету та навіть розкриття психологічного вбивства журналіста. Її повісті доволі гостросюжетні, та у центрі їх – вічні теми – стосунки у колективі, перші почуття, пошук себе та становлення у цьому світі.

Зараз Олена Рижко пише дві книги одночасно, тримаючи сюжети в таємниці.

Олена Рижко, письменниця, дослідниця літератури, журналіст

- Коли я писала «Знає тільки Мару», прийшлося спуститися в дренажну систему, щоб побачити все на місці, але зі страху я розповіла своєму провідникові усю книжку, весь сюжет. Прийшлося писати зовсім іншу.

У доробку письменниці – й романи для дорослої аудиторії, і поетичні збірки. Аби розуміти підлітків, каже, багато подорожує і спілкується, в тому числі – зі своїми студентами. Юні читачі «засипають» її листами. Себе професорка теж вважає «вічним підлітком», а своїм основним літературним критиком – сина.

Олена Рижко, письменниця, дослідниця літератури, журналіст

- Вони креативні. Це – складна аудиторія, яка не пробачає тобі фальші. Мусиш бути тільки щирою і правдивою. Але це аудиторія, яка завжди дає драйв, забезпечує тобі виклик, і тобі з ними цікаво.

Творчу зустріч письменниця перетворила на неформатне спілкування із школярами.

Стрічка новин