У Полтаві урочисто відзначили День Збройних Сил України

Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначають День Збройних Сил. З цієї нагоди у театрі імені Гоголя пройшов урочистий концерт. У залі зібрались всі причетні до цього свята. Кращих нагородили почесними грамотами та нагрудними знаками.

Марина Ковальчук – майбутній військовий психолог. Дівчина розповідає, в лави Збройних Сил України вступила, аби бути ближче до свого коханого. Хлопець від такої новини, звісно, був в шоці, проте заперечувати не став. Він підтримав Марину, й тепер безмежно нею пишається.

Марина Ковальчук, курсантка 

- Для того, щоб розуміти його, свого коханого, його психологічний стан, я буду військовим психологом. Я навмисно, думаю, буду поруч з ним, щоб розуміти весь той тягар, що в нього на плечах. Тому я і вирішила.

Марину Ковальчук та інших військових у тетрі імені Гоголя сьогодні урочисто привітали з Днем ЗСУ. Для них підготували святковий концерт та нагороди за вагомий внесок та з нагоди прфесійного свята.

Анатолій Гонтар, старший солдат 

- В житті так сталося, що молодший брат в 2014 році призвався по мобілізації, а я ж сташий брат, ось і вирішив, що треба служити. Іноді буває важко, але треба терпіти. Знаємо, за що. За дітей.

Крім військових, нагороди також отримали волонтери. Адже їхній вклад неможливо недооцінити. 

Світлана Доценко, волонтер 

- В нашому районі одного з перших взяли в АТО мого сина. І з тих часів я стала волонтером. Два роки я волонтерила від своєї організації, там, де працювала. А потім створилася наша організація у 2016 році у місті Зінькові, і по сьогодні ми допомагаємо нашим бійцям.

Концерт тривав упродовж двох годин, а відзнаки отримали понад 70 військових.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію