5,5 млн грн збитків державі через незаконну вирубку лісів – ДБР повідомило про підозру дев’ятьом посадовцям

5,5 млн грн збитків державі через незаконну вирубку лісів – ДБР повідомило про підозру дев’ятьом посадовцям

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомило про підозру у розтраті державного майна на суму 5,5 мільйонів гривень дев’ятьом посадовим особами Державного підприємства «Балаклійське лісове господарство».

Йдеться у повідомленні ДБР

Досудовим розслідуванням встановлено: посадовці надавали стороннім особами дозвіл на вирубку деревини цінних порід під виглядом санітарного очищення лісу та в подальшому реалізовували деревину. Такі дії посадовців спричинили збитки державі на суму 5,5 млн грн.

Відбулися санкціоновані обшуки у приміщенні ДП «Балаклійське лісове господарство» та за місцем проживання підозрюваних.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області. Оперативний супровід — управління Служби безпеки України в Харківській області.

Кваліфікація: розтрата державного майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем вчинена за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини, службовим особам загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Стрічка новин