Юлія Тимошенко на зустрічі із науковцями Харкова констатувала, що українці не вірять політикам, тому запропонувала самій науковій інтелігенції долучитися до написання нової програми стратегічного розв

У першій столиці країни лідер БЮТу перейнялася, здебільшого, проблемами культури та науки. Зокрема, в історичному музеї рятувала гетьманський прапор – команда Юлії Тимошенко виділила гроші на його реставрацію.

Обабіч доріг, якими їхала Юлія Тимошенко, – її прапори. Навіть символи міста прикрасили її символікою. У Харкові Юлія Тимошенко просувала інноваційні та інтелектуальні пункти своєї програми «Український прорив».

Біля історичного музею лідерку БЮТ зустрічали прихильники, вручали подарунки. Сюди Юлія Володимирівна приїхала рятувати гетьманський прапор 18 сторіччя.

Якщо при вході книги презентують Юлії Тимошенко, то в самому музеї кілька примірників «Історії української культури» дарує вона. Одразу вибачається за голос, мовляв, численні мітинги даються взнаки. Лідерці БЮТу дають білі рукавички – у тон костюму, пропонують доторкнутися до гетьманського прапора, шефство над яким збирається взяти її команда. Через 1,5 року, сподівається Тимошенко, прапор можна буде виставляти у музеї. В Україні всього 5 стягів козацької держави, у Росії ж таких 6 тисяч.

Біля гетьманського прапора Юлія Тимошенко на політичні питання відповідати не хоче, говорить, щоб не оскверняти пам'ятку. Тим часом на лідера БЮТу вже чекали в оперному театрі. Там вона вручила нагороди у рамках проекту «Інтелект Харкова». Науковців у залі закликала долучитися до обговорення «Українського прориву».

В оперному театрі Юлії Тимошенко подарували символ Харкова – паросток дуба, який ототожнюється з «Українським проривом».

Після врученя нагород Юлія Тимошенко поїхала на мітинг просувати свою програму «Український прорив» серед харків'ян.

Стрічка новин