Інтерактивну дошку у парку Котляревського пошкодили тупим предметом

Поліція продовжує займатися розглядом справи проти вандалів. Нагадаємо, в ніч з 29 на 30 листопада у Полтаві невідомі розбили інтерактивну дошку на Алеї захисників України, що у сквері ім.Котляревського, меморіальну дошку Сергію Лимарю та спалили волонтерський фургон.Цього вечора автивісти та рідні загиблих атовців прийшли до главку поліції, щоб вимагати звіту розслідування справи.

В актовій залі Головного управління поліції починають збиратися активісти, атовці, рідні загиблих та представники міської влади. Зустріч ініціювали активісти, а поліціянти підтримали бажання людей. Адже відкриті до співпраці.

Спочатку речник поліції області Юрій Сулаєв розповів, на якому етапі розгляду знаходяться справи. 

Ці кадри відзняті 30 листопада 2019 року. Невідомі пошкодили інтерактивну дошку в парку Котляревського, спалили волонтерську автівку та пошкодили дошку атовцю Сергію Лимарю. 

З деталями справ ознайомив начальник Полтавського відділу поліції Сергій Бейгул. За його словами, у поліції – 4 версії можливих підозрюваних типів осіб: злочин могли скоїти особи-переселенці, особи у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, особи з психічним розладом або ж з хуліганських мотивів. 

Сергій Бейгул, начальник Полтавського відділу поліції ГУ НП у Полтавській області

- Працівниками національної поліції знято 134 відеокамери. Сюди входять камери не лише «Безпечного міста», а й з магазинів, підприємств та установ, що знаходяться поруч з місцем злочину.

Наразі відпрацьовують камери відеоспостереження та автівки, що проїжджали поруч. За фактом розбиття дошки знайшли свідка, який бачив ймовірного злочинця. За всіма фактами є інформація з камер спостереження. Деталей не розголошують, щоб не зашкодити справі. 

Інформацію, що дошку пошкодили пострілом, спростували. 

Сергій Бейгул, начальник Полтавського відділу поліції ГУ НП у Полтавській області

- Направили на експертизу. Останні на 100% запевнили, що там було розбиття тупим предметом. Було здійснено 6 ударів тупим предметом. Я особисто говорив з експертом, то це такий молоток, який використовується при зварюванні.

Присутні просили встановити камери у парку Котляревського та біля дошки Сергія Лимаря, щоб акти вандалізму не повторилися. Депутат Полтавської міської ради Вадим Ямщиков пообіцяв зайнятися цим питанням.

Поліція також буде розслідувати ситуацію з дошкою. Кошти виділяли на антивандальне покриття чи звичайне скло? І що встановили за фактом та яку суму коштів витратили.

Якщо хтось володіє інформацією стосовно актів вандалізму та причетних до них – просять повідомляти за номером 102.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію