Волонтерська обласна премія «Простір добра» у Полтаві

Особливу церемонію нагородження волонтерів та волонтерських команд області провели й у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського. Там найактивніших представників благодійного руху Полтавщини відзначили премією «Простір добра-2019». Зробили це представники Обласного молодіжного центру.

Номінацій всього три: командна діяльність, накращий волонтер та найсильніший тренер-мотиватор, який працює із благодійниками. Останню номінацію додали вперше.

Наталія Панченко, начальниця гендерного ресурсного центру Обласного молодіжного центру

- Відкрита була реєстрація. Кожен бажаючий реєструвався. Ми перевіряли інформацію про учасників. Але всі, хто зареєструвався, ми всі з ними знайомі. Адже волонтерський рух в Полтаві, він дуже тісний.

Серед учасників - 16 команд. Волонтерів, яких відзначають індивідуально, - 19. Так вирішили організатори, адже нинішній рік - 2019-тий. 

Катерина Довгопола нині сама є ментором, який вчить та заохочує юних волонтерів ефективно працювати у сфері благодійності. Говорить - вони часто недооцінюють свої зусилля, тоді як іноземці впевнені, Україна - одна із держав, де волонтерський рух представлений надпотужно.

Катерина Довгопола, працівниця Київського молодіжного центру

- Найбільший страх волонтерів, які тільки починають, це те, що їх праця непотрібна. Але насправді це не так, і дуже цей страх легко розвіяти насправді.

Яна Кравченко - майбутній медик. Другокурсниця з першого дня навчання ходить займатись із малюками, які мають розлади нервової системи. Говорить, найскладніше - знайти підхід до кожної дитини, проте час, який вони проводять з дітьми, - безцінний.

Яна Кравченко, волонтерка загону «Єдність»

- Волонтерство для мене - це не лише якась подія, або захід, це – стиль життя. Ти повинен бути кожен день волонтером. І не лише на певних заходах, але постійно.

А Назар Сергієнко має досвід організації благодійних концертів.

Назар Сергієнко, волонтер ГО «UP: unique people»

- Я є частинкою чогось такого великого, завдяки мені в тому числі ми зможемо допомогти, наприклад, хворим дітям.

Нагородження провели у неформальній обстановці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію