У Полтаві суд зобов'язав міськраду поновити на посаді колишню чиновницю

Полтавська міськрада оскаржить у Харківському апеляційному суді рішення Полтавського окружного адміністративного суду щодо поновлення Наталії Дорохової на посаді заступниці начальника Управління освіти.

Про це повідомив заступник міського голови Іван Сватенко. Також Полтавський окружний адміністративний суд зобов’язав міськраду сплатити Дороховій компенсацію за вимушений прогул у сумі майже 511 тисяч гривень. Це рішення суд ухвалив 28-го листопада. Телефоном Наталія Дорохова розповіла, що вважає незаконним своє скорочення у лютому цього року. 

Наталія Дорохова, колишня заступниця начальника Управління освіти Полтавського МВК

- Оскільки я людина не пенсійного віку. Оскільки я людина, яка працювала начальником Управління освіти. Людина, яка має вищу освіту у галузі державного управління. І скорочена. Причому, не запропоновано було ніяких інших посад. Тобто, все це говорило про те, що все це – політична воля. У випадку апеляції, я буду йти до Європейського суду, але доводити незаконність свого звільнення.

Іван Сватенко, заступник Полтавського міського голови

- Звільнення відбувалося згідно чинного законодавства. У нас відбулася, в Управлінні освіти реорганізація – посада її була скорочена. Відповідно, її повідомили за два місяці перед терміном. Й по завершенню двох місяців було скорочено цю посаду й звільнено працівника. Поновити на посаді, якої у нас немає, ми не можемо. На даний момент повного тексту рішення ми ще не отримали. Тому мотиви, якими керувався суд, нам невідомі. Тільки отримаємо повний текст рішення – одразу подамо апеляційну скаргу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію