Обласний конкурс учнівських проєктів «Громада моєї мрії»

«Громада моєї мрії». У Полтавській державній аграрній академії вдруге пройшов обласний конкурс дитячих проєктів. Надіслано 28 творчих робіт із 26 закладів освіти. Спрямовані роботи на покращення діяльності окремих частин громад. Це і осучаснення навчального закладу, спортивних споруд, організація дозвілля, туристичних маршрутів, фестивалів, створення екологічного громадського простору. Організували такий конкурс наукові співробітники Полтавської обласної аграрної академії та обласна асоціація органів місцевого самоврядування.

В аудиторії Полтавської аграрної академії зібралися учасники, їх вчителі та члени журі обласного конкурсу творчих робіт «Громада моєї мрії». Фінальний етап проходить у форматі конференції. Починається вона зі вступних слів членів журі. Далі учасники по черзі  презентують свої творчі роботи присутнім. Серед них – колектив із села Ковалівки Полтавського району. Представляють вони обласний науковий ліцей-інтернат імені Макаренка. Учні розповідають про свій проєкт. Його мета – осучаснення та оновлення їх навчального закладу.

Дмитро Чамара, учасник команди, яка отримала гран-прі (с.Ковалівка Полтавського р-ну)

- Хотілося б більше інновацій, щоб було легше вчитися. Краще в середовищі змінити, щоб було комфортніше навчатися, ну і тоді буде хист до навчання через середовище.

Учні один за одним упродовж 5 хвилин презентують роботи. Діти з Хорольської гімназії розповідають про SMART-туризм у їхньому краї. Мовляв: район багатий на історичні пам'ятки. Утім, потрібно уміти правильно їх демонструвати. Тоді й охочі на них подивится знайдуться.

Ярослав Масенко, учасник команди, яка посіла 2 місце (м.Хорол)

- Різні електронні табло, електромобілі. Туристи мають бути більш заохочені, якщо зможуть користуватися певними додатками, в яких зможуть замовляти квитки на різні заходи в нашому районі. Зможуть користуватися «духовною реальністю» у музеях.

Дмитро Святенко, учасник команди, яка посіла 2 місце (м.Хорол)

- Ми вважаємо, що сам наш проєкт допоможе підняти популярність Хоролу на рівні Полтавської області та навіть усієї України.

При визначенні переможців конкурсу журі враховувало новизну, оригінальність, реалістичність, можливість практичного використання ідей, розповідає голова журі Тамара Лозинська. 

Тамара Лозинська, зав. кафедрою публічного управління та адміністрування ПДАА, голова журі

- Це роботи, пов'язані з допомогою громаді. Наприклад, є декілька робіт по розробці туристичних маршрутів. Це роботи по енергозбереженню. Наприклад, у минулому році у нас перше місце зайняла робота якраз такого плану, з розрахунком заміни лампочок і такого іншого. Роботи здебільшого стосуються тих проблем, з якими стикаються діти. Їм хочеться погратися, їм хочеться начатися у сучасних приміщеннях.

Гран-прі отримали діти із Ковалівського ліцею. Загалом до фінального етапу конкурсу вийшли 5 проєктів у категорії «Індивідуальна діяльність» та 10 – у категорії «Групова діяльність». По завершенню учням-учасникам святкового зібрання вручили новорічні подарунки – солодощі та дипломи. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію