Передноворічні премії від Полтавської міської ради

Освітяни, медики, працівники закладів культури Полтави отримають передноворічні премії.

Упродовж року, що минає, влада Полтави ініціювала проведення ремонтів у школах, музеях, лікарнях, дитсадочках та бібліотеках міста. Зокрема, замінювали вікна, опалювальні системи та енергоносії. Відтак міський бюджет за рахунок економії зі сплати послуг опалення та інших тарифів вивільнив значну суму коштів. Їх перерозподілили на передноворічні премії працівникам цих галузей та потреби ЖКГ міста.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Завдяки заходам з енергозбереження нам вдалося зекономити кошти по бюджетній сфері. Відповідно, на останній сесії міської ради депутати виділили кошти, перерозподілили кошти для того, щоб виплатити премії працівникам педагогічної сфери, медичним закладам, музейним закладам, бібліотек, спортивних шкіл - фактично всім – від звичайної прибиральниці до директора у закладах бюджетної сфери.

Усього на премії виділено 31 мільйон гривень. Також у бюджеті на наступний рік планують передбачити для педагогічних працівників збільшення надбавки за престижність. За попередніми оцінками, говорить Олександр Шамота, ця сума має зрости до 20 відсотків. Інші зекономлені кошти, за словами секретаря міської ради, розподілять на житлово-комунальні потреби полтавців. Зокрема, й на будівництво та ремонт доріг у місті та на трасі Київ-Харків-Довжанський.

Стрічка новин