Благоустрій полтавських багатоповерхівок

У багатоповерхівках Полтави, зведених понад пів сотні років тому, нерідко під’їзди – у досить плачевному стані. За сприяння міської влади у них поступово наводять лад. До одного із таких будинків, де у під’їздах поміняли вікна і двері, нещодавно завітали місцеві депутати. Вони ініціювали проведення робіт та прийшли перевірити якість їх виконання.

У полтавській п’ятиповерхівці, за адресою вулиця Небесної сотні, 114, ще донедавна у під’їздах було холодно і досить некомфортно. А про естетичний вигляд і говорити марно. Око, м’яко кажучи, він не радував.

Надія Олександрівна, мешканка будинку

- У нас вікна побиті були. Стінки подрані, все подране.

Олександр Мелешко, мешканець будинку

- Будинку вже років 50-т, як не більше, то нічого не мінялося.

Жителі багатоповерхівки довгий час обурювалися, жаліючись на негаразди один одному. Втім, після чергового колективного обговорення своїх проблем вирішили діяти рішуче. Вони написали колективне звернення до депутата, який представляє їхні інтереси у міські раді.

Олександр Кісільов, депутат Полтавської міської ради від Соціал-демократичної партії

- До нас мешканці звернулися, щоб замінити їм у під’їздах старі віконні рами на нові, щоб стало в оселях і в коридорі тепліше. Завдяки нашим спільним зусиллям – мешканцям міста Полтава, працівникам міськвиконкому, депутатському корпусу, були виділені кошти для заміни цих вікон.

Надія Олександрівна, мешканка будинку

- Ми зверталися до нашого депутата Кісільова. І вони нам все зробили – вікна зробили. І коли у нас відключали газ – він нам теж допомагав.

Вікторія Хрістова-Синявська, заступник голови Подільської районної у м.Полтава ради

- Було для них дуже важливе питання – це заміна вікон. Тому що мешкають одні пенсіонери. Вони дуже економлять тепло, і заміна вікон сприяла тому, що в їхніх оселях теж стало тепліше.

Зараз у під'їздах поставлено новенькі вікна та двері. І вітер там, як-то кажуть, уже не гуляє.

Олександр Мелешко, мешканець будинку

- Дуже гарні вікна – нові, теплі, протягів немає. Двері встановили до під’їзду – подвійні. Велика подяка за таку увагу до наших мешканців.

Надія Олександрівна, мешканка будинку

- Зараз проти того, що було, – дуже гарно. Ми задоволені всі цим.

Депутат міськради від Соціал-демократичної партії Олександр Кісільов стверджує: проведені роботи з благоустрою під'їздів багатоповерхівок перевіряє особисто. Нарікань на роботу будівельників не має.

Олександр Кісільов, депутат Полтавської міської ради від Соціал-демократичної партії

- Ми намагаємося моніторити ті роботи, які виконувалися по даним будинкам по заміні труб та по заміні віконних рам. І особливих нарікань із боку мешканців не було. Ми їм вдячні за їхню роботу.

Мешканці будинку сподіваються, що міська влада допомагатиме їм і надалі. Адже ще не всі їхні проблеми вирішені.

- Тепер дах давайте. Отам дирка, я вам показувала.

- Тільки зійде сніг. Ми взимку фізично не зможемо. Домовилися? Дякуємо вам.

- Ми вам теж.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію