Як зберегти спокій в будь-якій конфліктній ситуації: п'ять порад

Як зберегти спокій в будь-якій конфліктній ситуації: п'ять порад

Більшість конфліктів виникає через погану комунікацію.

Стрес, поганий настрій, особисті невдачі можуть стати причиною конфлікту. Щоб не погіршити ситуацію і не наробити дурниць, важливо навчитися зберігати спокій. Вашій увазі п'ять перевірених способів, як зберегти спокій в будь-якій конфліктній ситуації.

Візьміть паузу. Часто виходить, що люди блискавично реагують на конфліктну ситуацію, відразу починаючи атакувати або захищатися. Спробуйте взяти паузу і проаналізувати свої емоції і ситуацію. Напевно ви зможете подивитися на все з іншого боку і спокійно вирішити ситуацію або хоча б відреагувати на неї.

Вчіться слухати. Більшість конфліктів виникає через погану комунікацію. Під впливом емоцій людина може не тільки почати говорити, то чого не потрібно, але і просто не чути свого опонента. І тут дуже важливо навчитися слухати, щоб нічого не упустити і зрозуміти що від вас хочуть.

Слідкуйте за тоном свого голосу. Коли ви підвищуєте голос – це вже знак, що ви вплуталися в конфлікт. Це як сигнал загрози. Одним з найпростіших, але ефективних способів уникнути загострення пристрастей – це вести розмову на знижених тонах.

Будьте наполегливі. Щоб відчувати себе спокійно в конфлікті, важливо бути наполегливим і не дозволяти вашому опоненту втоптувати вас в бруд. Впевненість і наполегливість дуже добре почуються і дають вам більше шансів вийти з конфліктної ситуації переможцем.

Залишайтеся при своїй думці. Чи не кожен конфлікт може бути вирішений швидко і просто. Тому важливо розуміти через що все почалося і яке у вас думка з цього приводу. Важливо залишатися при своїй думці і без агресії його доводити. Часто буває так, що все закінчується, коли всі опоненти залишаються при своїй думці.

Стрічка новин