Склад збірної України є одним з найдешевших на Євро-2020

Українські футболісти перебувають на 18-му місці.

Стала відома загальна вартість складів команд, які будуть приймати участь в фінальній стадії Євро-2020. Ці дані доступні на порталі Transfermarkt. Відзначимо, що на даний момент відомо вже 20 збірних, які візьмуть участь на чемпіонаті Європи 2020-го року.

Серед них найдорожчою за складом є збірна Англії (1, 25 млрд євро). На другому місці – Іспанія (933 мільйони євро). На третьому – Франція (895 мільйонів євро). Збірна України в цьому рейтингу – лише на 18-му місці (125 мільйонів євро). Поступаються нашій команді лише збірна Чехії (115 мільйонів євро) і команда Фінляндії (35 мільйонів євро).

Чемпіонат Європи пройде з 12 червня по 12 липня наступного року. У турнірі візьмуть участь 24 збірні, а матчі континентальної першості в зв'язку з 60-річчям заснування Євро відбудуться в різних містах Європи.

У групі підопічні Шевченка точно зіграють з Нідерландами і Австрією, а третя збірна визначиться в березні в плей-офф Ліги націй. Нагадаємо, збірна України без поразок пройшла свою відбіркову групу на Євро-2020, обійшовши команди Португалії, Сербії, Литви та Люксембургу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію