Палав «Полтавтрансбуд»

Сьогодні, 3 грудня, в Полтаві трапилася пожежа у складському приміщенні підприємства. Гасили її близько 6 годин. Для ліквідації вогню залучили 42 бійця та 12 одиниць техніки. Вигоріло близько 1500 квадратних метрів. На щастя, поранених та загиблих немає.

Марина Покшіна, кореспондент

- Сьогодні, 3 грудня тут, у складському приміщенні підприємства трапилася пожежа. Постраждало приміщення не лише цієї організації, а й сусідньої.

Повідомлення про загорання на Сакко пожежникам надійшло о 5.15. Горіла покрівля на площі близько півтори тисячі квадратних метрів. Крім цього знищена й готова продукція. Рятувальники приступили до ліквідації пожежі лише після знеструмлення пожежі. О 10 ранку свої офісні речі вивозять працівники сусіднього підприємства. За словами одного з робітників Віталія, вони займаються прибиранням приміщень. Але тепер їм потрібно шукати іншу будівлю. Мовляв: у цій залишатися не можна. 

Віталій, працівник підприємства, що знаходилося поряд

- Ви речі вивозите через пожежу?

- Так.

- А дуже багато пошкоджено?

- Там все пошкоджено, тому що будівля не придатна, там он стіна пішла туди всередину і експлуатувати її не можна взагалі.

- А вікна пошкоджені?

- Ні. Тут глуха стіна туди пішла й там завалилося.

- Конструкція?

- Так, конструкція завалилася, хоч ця стіна й ціла, а з того боку, там вже все.

Палали склади підприємства «Полтаватрансбуд». Задимлення було сильним, розповідають рятувальники. Причина – горілий пластик.

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків зі ЗМІ ГУ ДСНС у Полтавській області

- Були два вибухи, якісь ємності вибухнули. Усі ці подробиці будуть встановлювати й причини, і збитки цієї пожежі будуть встановлювати фахівці. Локалізована вона була о 7 годині 40 хвилин. Працювало 13 одиниць техніки та 47 чоловік.

До гасіння залучався і пожежний потяг «Укрзалізниці» та п'ять їхніх працівників, розповідає Світлана Рибалко. Травмованих та постраждалих не має. Причини загорання будуть з'ясовувати слідчі. Збитки теж будуть відомі пізніше.

Стрічка новин