Чи має жінка право на владу?

Це намагалися з'ясувати під час форуму. Чотири локації та фахівці різного спрямування. Подібного формату захід проводять вперше, але сподіваються, що це стане доброю традицією.

У залі Галереї мистецтв зібралися учасники форуму. Цього дня вони будуть спілкуватися з фахівцями з різних сфер. Очолити організацію, займати управлінську посаду на державній службі або створити та розвивати власний бізнес – для жінки на сьогодні немає нічого неможливого. Хоча, ще й досі у суспільстві тривають дискусії з приводу права жінки на владу.

Олена Бабенко, начальниця Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК

- Жінки на сьогодні є дуже активними. Але так складається, що більша активність жінок відбувається під час студентського життя. А після отримання нею вищої освіти роль жінки в суспільстві змінюється. Жінка стає мамою та берегинею сімейного вогнища, дружиною. Але більш рідко досягає кар'єрних висот.

Форум проводять в рамках реалізації гендерної програми, що діє при управлінні сім'ї, молоді та спорту.

Незважаючи на закони й конвенції, успішність та світове визнання жінок у владі не втрачає своєї актуальності.

Про свою справу – жінку в бізнесі – розповідатиме заступниця директора парку «Перемога», приватна підприємиця Катерина Бабіч. Жінка каже, головне – спілкування та обговорення, щоб знайти якийсь вихід спільно. 

Катерина Бабіч, заступниця директора парку «Перемога», приватна підприємиця

- Як було починати? А так, як і зараз – у мене горіли очі і я дуже любила і вірила у свою справу. Складнощів не буває лише на початку, вони супроводжують підприємницький рух. У мне все, як один день. Дуже багато маю помилок, але і дуже багато висновків. Але ще більше відчуваю перспектив розвитку.

А це локація – дискримінація. Модераторка – начальниця відділу гендерного ресурсного центру Обласного молодіжного центру Наталія Панченко.

Наталія Панченко, начальниця відділу гендерного ресурсного центру Обл.молодіжного центру

- Ми будемо говорити з усіх точок зору - правових, психологічних, життєвих. У нас є експертка з гендерних питань. Будемо говорити про те, наскільки дискримінують жінку - у владі, професійній діяльності, політиці. Наскільки гендер та насильство пов'язані. Чому стереотипізація впливає на роль жінки?

Крім цього, діяла локація «насилля та гендер», «психологічний та юридичний аспекти» а ще «жінки, які приймають рішення».

Окремо працювали психологи і юристи для консультацій. Участь у заході була безкоштовною.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію