У Полтаві стартує щорічний поетичний фестиваль "Листоверт"

У Полтаві стартує щорічний поетичний фестиваль "Листоверт"

Протягом двох днів, 7-8 грудня, полтавці різного віку представлятимуть власні поетичні доробки – «проби пера» та зрілі твори.

Любиш поезію? Маєш талант? Бажаєш це перевірити? Хочеш допомогти несміливому(ій) другу(подрузі)? Чи увійти до складу команди волонтерів та організаторів? Тоді реєструйся! http://bit.do/lystovert

Досвідчені поети й поетеси з усієї України ділитимуться досвідом і відзначатимуть найталановитіших. Зокрема запрошені поет(к)и Єля Дорофієвська, Олена Мордовіна, Мінгальов Творчий, Андрій Костинський, Сергій Невський, Інна Геді-Мінгальова, Віталій Кузьменко, Павло Мєдведев, Сергій Старих, Юлія Кононенко, Лілія Удоденко (Lili Dali), Дмитро Усачов, Даша Іванищенко, а також кінорежисер Ігор Парфьонов, акторка Еллен Слюсарччи та інші.

Мета фестивалю – створення умов для розвитку літературного процесу сучасної української поезії в контексті світової літератури. Саме тому він започаткований у Полтаві – літературній столиці України.

Імена Паісія Величковського, Василя Капніста, Івана Котляревського, Миколи Гоголя (котрий теж віршував), Тараса Шевченка, Лесі Українки, Володимира Короленка, Костянтина Бальмонта, Івана Буніна, Михайля Семенка, Миколи Зерова, Олеся Гончара, Олени Пчілки, Бориса Олійника, Василя Симоненка та інших славетних земляків створює для нас велике культурне насліддя й платформу для розвитку літератури сьогодні.

Четвертий рік поспіль фестиваль є відкритим майданчиком для поетів/ок, що вже утвердились як літературні особистості, наприклад, видали одну або кілька збірок, і для молодих талантів, які лише на шляху до поетичного визнання. Цього року «Листоверт» прагне розширитися – вийти за межі звичного «галерейного» формату і стати ближчим до людей. Для цього організатори обіцяють влаштувати низку зустрічей у бібліотеках міста для поціновувачів затишної атмосфери і більш вузької аудиторії.

Відкриття фестивалю відбудеться в суботу 7 грудня о 12:00 у конференц-залі Полтавського художнього музею імені М. Ярошенка. У неділю 8 грудня в літературній частині Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка. Зустрічі в міських бібліотеках відбуватимуться у різні дні з 13 по 15 грудня.

За додатковою інформацією щодо участі звертайтеся до оргкомітету за телефоном +38(095)5546175 (Людмила).

Стрічка новин