«Осінні балади про кохання»

Під такою назвою в передостанній день осені у Полтавському міському будинку культури відбувся концерт директора обласного центру народної творчості Дмитра Соколова. Під час двогодинного творчого вечора пролунало 16 як старих, так і нових популярних пісень і композицій.

Такі творчі вечори у Полтаві вже стали традиційними та полюбилися полтавцям. Адже Дмитро Соколов запрошує взяти участь у концерті відомих музикантів та співаків. І цього разу зі сцени лунали знайомі з дитинства ліричні пісні, такі, наприклад, як «Чорнобривці», «Два кольори», інструментальні твори. Підтримали проєкт три народних хореографічних колективи Полтавського педагогічного університету. Були й романси, циганські пісні, грузинські танці.

Дмитро Соколов, директор Полтавського обласного центру народної творчості

- Нові обробки і Віктора Павліка «Ти подобаєшся мені» в такому джазовому варіанті. З репертуару Олександра Пономарьова – «Заспіваймо пісню про Україну» остання пісня, ми там зробили таку обробку – елементи Гарі Мура, а потім весь наш ансамбль перейде в музичне тутті на гімн України, ми старалися.

Сергій Вовченко, піаніст, композитор, викладач кафедри музики ПНПУ

- Дуже давно ми з Дмитром співпрацюємо разом і я горжусь тим, що вже не перший раз приймаємо участь у його творчому вечорі, для нас це дуже почесно і дуже гарно. Я хочу побажати Дмитру великих здобутків, творчого натхнення.

Виступи артистів, живе виконання супроводжував також живим звуком ансамбль «Life sound». Були тут й нові пісні.

Сергій Бацман, екс-соліст гурту «Краяни»

- Це нова пісня про кохання, яка присвячена від усіх чоловіків своїм коханим дружинам.

Гучними оплесками підтримали глядачі й дует Дмитра Соколова та заслуженої артистки України Наталії Сулаєвої.

Лариса Оніщук, відвідувачка концерту 

- Він дуже гарний друг, завжди підтримає у важку хвилину, розділе радість, і ми йому бажаємо подальшого розкриття таланту, і щоб він нас ще довго радував новими творчими здобутками.

Ірина Удовиченко, заст.директора Департаменту культури і туризму ОДА

- Людина з надзвичайно гарним чудовим голосом, і дуже добре, що він завжди коло себе збирає гарних, щирих друзів, щирих людей.

Тож упродовж більш ніж двох годин зі сцени пролунало 16 номерів – пісень та музичних композицій. А сам ініціатор концерту Дмитро Соколов говорить, що планує зробити такі творчі вечори традиційними для Полтави.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію