Черговою благодійною акцією відзначився Київський райвиконком міста

Слідом за допомогою до Дня знань дітям, позбавленим батьківського пілкування, подарунки вручили й маленьким полтавцям, чиї батьки потребують соціальної допомоги. Таке ж благодійництво практикує і рада підприємців міста.

Зібрати сьогодні першокласника до школи для більшості батьків – справа доволі коштовна. Щодо тих полтавців, чиї статки мінімальні, 1 вересня – це ще й купа проблем. Тільки шкільна форма коштує понад сто гривень. Плюс інші необхідні витрати, виходить значна сума. Полтавка Олена Гура помножує всі витрати на два – у неї підростають хлопчики-близнюки. За подарунки до Дня знань дякує як-то кажуть не за протоколом, а за покликом серця.

Для таких же сімей подарунок шкільної форми та канцелярського приладдя від місцевої влади Київського району – це вагоме полегшення для сімейного бюджету. Разом з вдячністю – надія на подальшу турботу про їхні долі. До слова, сьогодні, можливо, не кожен полтавець, який потребує соціальної допомоги, до кінця усвідомлює, наскільки результативно ведуть роботу у цьому напрямку органи місцевого самоврядування. Останні намагаються дати відповідь на будь-яке питання.

Міська рада підприємців продовжує низку благодійних акцій, таким чином відзначаючи своє професійне свято. Представники ділових кіл міста та органів місцевого самоврядування відвідали ветеранів війни та праці Горбанівського геріатричного пансіонату. Для стареньких став доречним й одяг, що виготовила фірма «Мода», а ще – солодощі та напої від підприємства «Світанок» та товариства «Інверт». Та головне для цих людей, які, власне, й розбудовували нашу країну, – живе спілкування й вдячність нащадків.

Понад 10 тисяч гривень віддала на добрі справи цього року рада підприємців міста. Та це, підкреслюють її представники, лише невелика частка людської шани й тепла, яке мають отримувати наші ветерани. Тож поле діяльності для благодійників – широке.

А от для вихованців школи-інтернату імені Крупської, цьогорічних першачків, турбота дорослих – це ще одна підтримка на шляху до знань, краплинка радості й впевненості. Окрім солодощів та фруктів від фірми «Оптіма плюс» – подарунки від фірми «ЮЛіС». Можна сказати, цим дітлахам пощастило, адже такі добротні й якісні рюкзаки та висококласні канцелярські вироби дістаються не кожному з дітей.

Зацікавлено та захоплено споглядали за гостями вихованці школи. Для них, окрім подарунків, – напуття дорослих на успішне навчання. Сподіваються діти й на подальші зустрічі з меценатами, адже подібна акція для фірми «ЮЛіС» – ось вже багато років невід'ємна частка діяльності.

Стрічка новин