У Полтаві до «Щедрого вівторка» розписували еко-торби

Добро в сучасному світі – не рідкість. Така мета проєкту «Щедрого вівторка». Відзначається він у Полтаві вперше, в Україні – з 2018. Тому до цього дня організатори вирішили влаштувати цілий проєкт. А саме – розпис еко-торб. Потім їх будуть продавати на благодійному ярмарку. Влаштують його на підтримку незабезпечених людей.

У залі Полтавської дитячої художньої школи зібралися учні, викладачі та куратори проєкту «Щедрий вівторок». На мольбертах у дітей прикріплені еко-торбини. Тривають останні приготування, викладачі дають настанови. Біля мультимедійної дошки, перед камерою демонструє приклад розпису викладач Полтавської дитячої художньої школи. Серед учасників – Поліна Яременко. Дівчинка спершу малює олівцем контури. 

Поліна Яременко, учасниця акції

- Я вперше малюю на тканині. Я дуже рада, що долучилася до благодійної акції, бо добро – це класно.

Здебільшого діти зображують тварин. Анастасія Антоненко малює собаку. Бо, переконана дівчинка, вона відображує добро. А це, зізнається учениця, найголовніше у сучасному світі. 

Анастасія Антоненко, учасниця акції

- Я хочу намалювати хаскі. Це дуже цікава собака, вона має різні очі та дуже гарне забарвлення. Я думаю, вона сподобається, бо вона буде відображувати добро, силу духу, характер.

Куратор проєкту «Щедрий вівторок» від благодійного фонду «Карітас Полтава» Оксана Дейнега пояснила: Україна лише в 2018 офіційно долучилася до руху добра. Він існує в усьому світі ще з 2012 року. А ми вже 154, хто приєднався до «Щедрого вівторка». Оксана Дейнега розповідає: цю акцію проводять 3 грудня. 

Оксана Дейнега, куратор проєкту «Щедрий віторок» від БФ «Карітас Полтава»

- У цей день по всій Полтаві будуть у нас такі «точки» з волонтерами, які будуть робити добрі справи. А напередодні ми проводимо різні акції, які б підготували нашу Полтаву до «Щедрого вівторка».

За словами Оксани Дейнеги, до акції долучилися не лише діти, а й відомі художники. А 30 листопада у суботу у переході «Злато місто» відбувся благодійний ярмарок. На ньому всі охочі могли придбати торбину з авторським розписом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію