Відповідальність за будинки – тепер у руках людей

Створіть ОСББ, лише тоді буде підтримка з боку міської влади. Це рішення прийняли на сесії міської ради. Крім цього, обговорили бюджетні питання та що робити з районними радами – розформувати чи залишити? 

Сесія розпочался вчасно. Кворуму вистачило. На порядку денному – 51 питання. Розпочали з кадрових змін. Депутата Сергія Луценка відкликали, а натомість увійшов до партії СДП Олександр Рагулін. 

Під час сесії Аркадію Піщанському – атовцю, учаснику ООС, вручили державну нагороду – медаль «За звитягу та вірність».

Аркадій Піщанський, учасник ООС 

- Ветеранам не обов'язково допомагати матеріально. Міська влада нам може зробити дах чи дорогу, можна відремонтувати дитячий майданчик, щоб наші діти гралися, не травмуючись.

Питання, які стосуються фінансів, викликала активне обговорення. Андрій Матковський заявив, що фракція «БПП» категорично проти скорочення витрат на ремонт житлового фонду, тому від голосування відмовляється. Олександр Кудацький у відповідь заявив, що це піар. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- На минулій сесії ми з вами 6 мільйонів гривень ЖКГ перекидало з ремонту будинків на інші цілі. Сьогодні знову запропонують. А це з тих будинків, які сьогодні виступали. Що це таке? Люди звертаються. А потім претензії до нас. А ми прийняли і гроші дали.

Під час сесії прийняли ще одне важливе рішення, що стосується соціальної сфери, – списати багатоквартирні будинки з балансу КП «ЖЕО 2». За це проголосували 32 з 33 депутатів. 

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко зазначив, що люди – це власники своїх будинків, бо квартири приватизовані. І це все прописано в законі. У той час, як приватному сектору відмовляють у ремонті, деякі багатоповерхівки все ж ремонтують. А це несправедливо. 

Олексій Чепурко пообіцяв ознайомити з програмою і пояснити всі нюанси.

Допомагатиме міська влада лише будинкам, що створили ОСББ. Тепер вся відповідальність за свої оселі – на самих людях. Щодо ремонтів, то підтримка йтиме на умовах співфінансування – 70 на 30 – кошти бюджету та власні кошти мешканців відповідно. 

На думку Чепурка, мешканці не цінують ті ремонти, які виконують повністю коштом бюджету. Згадує ремонти під'їздів 2016 року. 

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ 

- 95% під'їздів знову у жахливаому стані. Люди, які не витрачають коштів на ремонт, не цінують. І ми, виходить, оцими дармовими ремонтами робимо лише гірше.

Питання про недоцільність райрад – не підтримали. До нього повернуться згодом. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію