Закритий чемпіонат з тхеквондо у Кременчуці

Виховувати характер і силу волі, вміти переборювати труднощі. Цьому вчать бійцівські види спорту, як, приміром, тхеквондо. Юні спортсмени з Кременчука підбивають підсумки року, що минає, обговорюють плани на наступний. Кажуть: 2020-й буде багатим на всеукраїнські змагання. Поки що ж вони міряються силами на місцевому рівні. На турнірі у наддніпрянському місті побували й наші журналісти.

Даниїл, займається тхеквондо

- Вмію удари бити. Твіт чагі, дольо чагі – це ось (демонструє удар ногою). Вмію захищати себе. Такі успіхи дарує тхеквондо.

Даниїлу – 6 років. Тхеквондо займається рік. Але вже має білий і жовтий пояси початківця. Прийшов подивитися, як виступають старші за нього спортсмени.

Закритий чемпіонат Кременчука з тхеквондо проходив серед дітей і підлітків від 8 до 16 років у п’яти вікових і вагових категоріях. У змаганнях взяло участь понад 80 юних спортсменів. Серед них були і початківці, і ті, хто вже став майже професіоналом.

Дмитро Лизун, головний суддя змагань

- Буде контраст. Від малюків із кольоровими поясами, новеньких зовсім, до спортсменів, яких можна назвати практично професіоналами. Будуть спортсмени, які володіють чорними поясами, досвідчені, виїжджають на чемпіонат України, достатньо сильні.

Юнаки і дівчата розкривають таємниці своїх успіхів. Стверджують: щоб перемогти, треба демонструвати характер і бійцівські якості. Це, у свою чергу, виховує волю, вчить долати життєві труднощі, прагнути до духовного вдосконалення.

Олександр Білявський, учасник змагань

- Воно допомагає характеру. Ти стаєш сильнішим. Долаєш на тренуваннях труднощі, як і в житті. Моя мрія – стати майстром спорту. Це значить – отримати перше місце на чемпіонаті України.

Аміна Михайлова, учасниця змагань

- Це одиночний вид спорту, і ти можеш показати себе. Виховує в тобі силу волі й боротися до кінця. Треную свій характер, щоб бути сильнішим не тільки фізично, а й бути сильнішим духовно.

Почесний президент обласної федерації тхеквондо розповідає: коштів на розвиток цього виду спорту недостатньо. І все ж його базу планують оновлювати, щоб спортсмени мали можливість підвищувати свій рівень і частіше бувати на міжнародних змаганнях.

Олександр Березянський, почесний президент обласної федерації тхеквондо 

- Ми плануємо за рахунок, можливо, бюджетних коштів, якщо їх вистачить, за рахунок меценатів, за власні кошти федерації все ж таки придбати, оновити систему. А перспективних спортсменів – у нас їх 4-5, то їх ми хочемо частіше відправляти за кордон.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію