Коли в Полтаві з'являться велосипедні доріжки?

Робоча група вчергове зібралася для обговорення – представники влади та громадськість. Лише за допомогою діалогу та внесення пропозицій можна вирішити питання. 

У залі Інституту розвитку міста зібралися члени робочої групи. На порядку денному – подальше обговорення розмітки для велосипедних доріжок. Володимир Семко – один із експертів, який займається цим питанням. Сам має двоколісного ще з 2011 року, і з власного досвіду знає, які перешкоди є для велотранспорту. 

Володимир Семко, член робочої групи 

- Проблеми з тим, що автомобілісти зачасту не поважають та не бачать іноді. Адже наша інфраструктура транспортна непобудована. І не враховують, що є люди на велосипедах. Або на інших видах транспорту, крім автомобілів.

Під час обговорення прораховували подальші варіанти роботи. Володимир Семко каже, аерозйомки недостатньо для підготовки рішення, місту необхідно замовити інженерно-геодезичні вишукування.

За словами Володимира Семка, якщо цих матеріалів буде достатньо, то спеціальну зйомку вулиць проводити не будуть, а виконають у межах проєкту нанесення спеціальної розмітки велосмуг.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- У нас зараз в роботі 4 вулиці - Героїв АТО, Героїва Сталінграду, Зіньківська і Марашала Бірюзова. Відповідно, є 2 варіанти. Перший - це виділення на Маршала Бірюзова окремих велосмуг. І поєднання велоруху з виділеною смугою для громадського транспорту.

Секретар міської ради Олександр Шамота зауважив, що для реалізації проєкту потрібне фінансування. Для цього на 2020 рік слід закласти кошти на велоінфраструктуру. Капітального ремонту на цих вулицях проводити не треба. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- У результаті проєктування може з'ясуватися, що варто провести додаткові роботи, такі як організація, відповідно з ДБН, острівців безпеки або додаткових карманів для громадського транспорту, чи місць для паркування громадського транспорту. Тому процеси проєктування ми чітко зрозуміємо.

Експерти вирішили опрацювати аерозйомку, щоб вибудувати, що робити далі і чи потрібно проводити вишукування. Деталі повідомлять за тиждень на наступному засіданні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію