Директора господарства на Полтавщині підозрюють у зловживанні повноваженнями

Директора господарства на Полтавщині підозрюють у зловживанні повноваженнями

Семенівський відділ Лубенської місцевої прокуратури здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 364-1 КК України, тобто за фактом зловживання повноваженнями, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам та інтересам держави. За вказаною статтею директору фермерського господарства із Семенівського району повідомлено про підозру.

За версією слідства, службовець уклав від імені фермерського господарства із виконавчим комітетом місцевої сільської ради договір купівлі-продажу про передачу у власність дитячого ігрового майданчика на загальну суму майже 190 тисяч гривень. Потім з метою отримання бюджетних коштів надав до сільради документи про наявність товару, який фактично не був виготовлений. Унаслідок цього державним інтересам заподіяно істотну шкоду, адже на виконання умов договору сільська рада перерахувала кошти на розрахунковий рахунок господарства.

Досудове розслідування триває. Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Стрічка новин