Відомі переможці міського «Бюджету участі»

Їх оголосили сьогодні під час засідання робочої групи. Обговорили фінансову частину та закріпили за кожним з проєктів виконавця та відповідального.

У сесійній залі зібралися члени робочої групи, автори проєктів «Бюджету участі», представники бібліотек. Цього дня мають урочисто оголосити переможців та вирішити питання, що стосуються виконавців. 

Назар Плохута, гол.фахівець «Бюджету участі» Інституту розвитку міста

- В цьому році у нас було 20 проєктів-переможців. З них 3 великі на загальну суму 4 млн. 200 тисяч гривень. Потім у нас було 12 малих проєктів. 1 малий проєкт - гранична сума до 500 тисяч гривень. І 5 мікропроєктів. Загальна сума - 500 тисяч гривень.

Обговорювали і фінансові питання. Скільки коштів і на який проєкт варто спрямувати. 

Назар Плохута, гол.фахівець «Бюджету участі» Інституту розвитку міста

- Так як у нас після підрахунків коштів був залишок, було вирішено додати ще 6 мікропроєктів. Так ми якраз вміщалися в суму 11 мільйонів гривень. 

Самі ж полтавці задоволені. Лариса Карпова уже четвертий рік поспіль подає проєкти на конкурс. І цьогоріч – знову перемога. Згідно з проєктом мають відремонтувати пішохідну зону та озеленити обочину. 

Лариса Карпова, авторка проєкту «Бюджету участі» 

- Ми щасливі, бо наш проєкт пройшов в самому кінці. Дванадцятим. Нас затвердили. Для нашого мікрорайончика, де немає жодної бібліотеки та ресурсів для голосування, але все одно ж. Ми щасливі.

Серед проєктів-переможців – і реконструкція картодрому «Лтава». Траса відповідає міжнародним стандартам. Ширина полотна становить 9 метрів, а стартова зона — 14 метрів. Трибуни цього картодрому розраховані на 2500 глядачів. Під ними знаходяться бокси для зберігання техніки та підготовки її до тренувань та змагань, майстерні, душові кабінки та медпункт. Відкрили його в 1988 році, але за цей час жодного капітального ремонту не було. 

Юрій Бойко, депутат Полтавської міської ради 

- Цей проєкт дуже важливий для Полтави. Картодром знаходиться у дуже занедбаному стані. А рік він уже практично безхозний. Він ні на балансі ні в кого.

За виконанням проєктів обіцяють слідкувати. 

Вадим Сорока, голова робочої групи «Бюджету участі» 

- Мені як голові та робочій групі дуже важливо спілкуватися з управліннями, які є виконавцями проєктів. Контроль - це є комунікація. Якщо я звертаюся до виконавця і питаю - як там у вас справи, що ви зробили? Я бачу етапи, якщо я бачу, що щось не реалізувається чи є якісь проблеми, то я їх вирішую.

Реалізація запланована на 2020 рік.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію