Клуб «Жіночий день» у Миргороді

Як знайти порозуміння у сім’ї, залагодити гострі кути родинних конфліктів, попередити побутові сварки? Це все обговорюють учасники клубу «Жіночий день» у Миргороді.

У клубі «Жіночий день» збираються представниці прекрасної статі різного віку й уподобань. Вони діляться своїм досвідом, радощами і бідами.

Катерина Кузнєцова, керівниця клубу «Жіночий день»

- Клуб для жінок. Клуб, куди можна приходити, отримувати знання, знаходити пояснення, відповіді на ті питання, які життєво важливі для кожної із нас.

Керівниця клубу стверджує: зібрання допомагає жінкам знайти себе, налагодити стосунки з рідними. Більше того, навіть, можливо, стати прикладом для них. 

Катерина Кузнєцова, керівниця клубу «Жіночий день»

- Як можна найкращим чином змінити своє життя. Зробити його більш якісним, більш яскравим, щоб іти додому, зустрічатися із рідними було щоденним святом.

Людмила Багрій, відвідує клуб «Жіночий день»

- Вийшла донька заміж. Прийшов зять. Я сказала: беру ще одного сина до своєї сім’ї. Я прийняла не тільки його у сім’ю, я прийняла всіх їх у сім’ю.

Лідія Мухіна, відвідує клуб «Жіночий день»

- Те, що, може, гарно для мене – погано для моїх близьких. Треба просто зрозуміти, що треба сприймати всіх так, як вони себе сприймають. І просто полюбити їх такими, якими вони є.

Є досить важливі правила, ділиться керівниця клубу «Жіночий день». Якщо їх дотримуватися, то, на думку Катерини Кузнєцової, жити легше стане й самому, і тим людям, які оточують. Спілкування ж із близькими даруватиме виключно радість і душевний спокій.

Катерина Кузнєцова, керівниця клубу «Жіночий день»

- Що випромінюю я – те випромінює й близька мені людина. Якщо я відкрита, то і до мене будуть відкриті. Я ставлюся до себе із повагою, з довірою. Значить, я все це випромінюю, я цим можу поділитися. Я можу дати тільки те, що є у мене. Тому вважаю важливим любити, довіряти собі. І ділитися цим з іншими.

Стрічка новин