Водій маршрутки в Полтаві порушив ПДР

Порушення комплектації, відсутність у водія відповідної категорії на право керування, транспортний засіб у розшуку –пасажироперевізника з такими порушеннями виявили полтавські патрульні.

Про це інформує Патрульна поліція Полтавської області.

Учора, патрулюючи площу Слави, екіпаж поліції помітив маршрутний транспортний засіб Рута, водій якого порушував Правила дорожнього руху. Під час перевірки інспектори виявили порушення комплектації транспортного засобу.

Під час перевірки документів, патрульні з’ясували, що керманич автобуса навіть не мав відповідної категорії на право керування таким транспортним засобом, чим постійно наражав на небезпеку своїх пасажирів. Також інспектори з’ясували, що даний транспортний засіб знаходиться в активному розшуку одним із відділів державної виконавчої служби міста Полтави ГТУЮ в Полтавській області.

Патрульні винесли на горе-керманича постанови за ч.2 ст.121 КУпАП(Керування водієм транспортним засобом, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, технічний стан і обладнання якого не відповідають вимогам стандартів та ін.) та за ч.2 ст.126 КУпАП ( Керування особою, яка не має права керування таким транспортним засобом). Автомобіль було евакуйовано на майданчик тимчасового затримання транспортних засобів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію