Організатори акції «Дарунок бібліотеці», що проходила кілька тижнів тому, підбили підсумки своєї роботи

Фактично за місяць полтавці віддали до книжкових фондів міста більше 5-ти тисяч книг. Окремо замовлені видання спеціально для читалень придбав і благодійний фонд «Жіноча рада».

На акцію «Дарунок бібліотеці», яку зініціювала «Жіноча рада», відгукнулося чимало небайдужих полтавців, говорять організатори. З усієї зібраної літератури, а це – 5 тисяч 600 книг, 80% дійсно необхідні бібліотекам міста. Це, в основному, класична, наукова та дитяча література. Серед неї – і досить рідкісні видання, як-то 11-томний словник української мови. Його, до речі, залишать в центральній бібліотеці Полтави. Інші книги розподілять між бібліотеками-філіалами. Значна частина потрапить до другого філіалу, що на Подолі. Там до Нового року планують відкрити нове приміщення, площа якого в два рази більша, ніж була до цього.

«Жіноча рада» також придбала 4 тисячі примірників книг на суму близько п'яти з половиною тисяч гривень. Уже найближчим часом, говорить Вікторія Матковська, їх передадуть бібліотекам. Ще одну акцію, за її словами, проведуть навесні, а в майбутньому такі заходи стануть традиційними.

Стрічка новин