У Копилах лісники відкрили «клас» під відкритим небом

Державне підприємство «Полтавське лісове господарство» відзначає своє 90-річчя. Заснований лісгосп у другій половині 1929 року. Тоді до його складу увійшли 10 підлісництв, перейменованих в лісовиробничі дільниці. Сьогодні у селі Копили з приводу круглої дати полтавські лісники відкрили «клас» під відкритим небом, облаштований партами та пізнавальними стендами.

Нині державне підприємство «Полтавський лісгосп» – найбільше в області. До його складу входить 15 лісництв. За дев’яносто років діяльності лісникам є чим пишатись, говорить очільник обласного управління лісового та мисливського господарства. Адже, за його словами, Полтавщина – лідер у розвитку лісокультурного виробництва.

Юрій Тараненко, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства

- На сьогоднішній день ми можемо сказати, що Полтавська область посадила більше 8 тисяч гектар нового лісу. Це – на ярах, на балках. Там, де не було лісу.

«Клас» простонеба розташований поблизу траси Київ-Харків. Тож відпочити на його території можуть всі бажаючі. Передбачається, що теплої пори тут проводитимуть заняття дітям із Терешківської та Ковалівської шкіл. 

Іван Гришко, директор ДП «Гадяцький лісгосп»

- Є такі речі, які ми у себе хочемо впровадити. Наприклад, як ці стенди, які обертаються. Для діток це буде дуже цікаво і пізнавально.

На стендах – інформація про тваринний та рослинний світ Полтавщини, правила раціонального розкряжування деревини, мапа лісів України тощо.

Олександр Холодний, директор ДП «Полтавський лісгосп»

- Тут достатньо інформації про основні деревні породи, техніку безпеки в лісі, пожежну безпеку в лісі, правила полювання.

На облаштування ділянки витратили близько двох місяців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію