У Миргороді відбулися чергові звітно-виборчі збори Полтавської обласної організації СДП

Участь у них взяли понад 60 делегатів з усіх районів Полтавщини, а також однопартійці, керівники партійних осередків з інших регіонів України. Соціал-демократи області наголосили, що вже розпочали підготовку до чергових місцевих виборів 2020 року, планують брати участь у виборах до місцевих рад усіх рівнів, об’єднаних територіальних громад та готуються до участі у наступних виборах до Верховної ради України.

На початку зборів присутнім розповіли про історію, витоки соціал-демократичного руху у світі, ідеологію, яку репрезентує ця потужна політична сила в багатьох провідних країнах світу, де вона зараз при владі. Щодо Полтавщини, то СДП сьогодні посідає одне з чільних місць за кількістю депутатів у радах всіх рівнів.

Олександр Сугоняко, голова Соціал-демократичної партії     

- Політична партія СДП знаходиться в постійному партійному будівництві, і Полтавська обласна організація – це одна з базових організацій, яка справді намагається разом з іншими регіонами побудувати команду однодумців, яка базується на соціально-демократичному світогляді, справжню політичну партію.

Олександр Шамота, голова Полтавської міської організації СДП

- Ті 4 роки, які пройшли з моменту обрання керівництва обласної організації, не пройшли марно, ми провели депутатів в міській раді, районні ради. Організація росте і розвивається. Відповідно, в планах на майбутнє, і цей результат ми сьогодні затвердили рішенням – про участь у виборах до ОТГ Зінькова. І списками йдемо на ці вибори, партія має в собі сили, можливість, хоче і буде обиратися.

Валерій Прядко, голова Полтавської обласної організації СДП

- Дуже багато і активно працюють наші депутати, яких обрали в 2015 році, і ми зараз дуже активно готуємося і до нових місцевих виборів, які будуть наступного 2020 року. Значно збільшилася кількість членів партії, активістів і прихильників наших принципів.

За словами Валерія Прядка, однопартійці щодня намагаються виправдати той великий мандат довіри, який дали виборці 2015-го року, відстоюючи в першу чергу питання дотримання прав та свобод полтавців.

І в цьому плані чимало вдалося. Представники СДП не дали проводити в області нищівні гідророзриви ґрунту, змусили врешті прийняти закон, який залишає на місцях 5% ренти від нафтогазовидобутку, віднаходили кошти для ремонту шкіл і лікарень, придбання шкільних автобусів. А ще відстоюють право полтавців вільно володіти і розпоряджатись своєю землею, виступаючи проти кабальних умов відкриття ринку землі.

Олександр Сугоняко, голова Соціал-демократичної партії     

- В нинішніх умовах за жодних умов його неможливо вводити, тим більше, ми ж усвідомлюємо, в якому стані зараз знаходиться країна, що відбувається на Сході, вважаємо, що стосовно ринку, обігу земель сільгосппризначення спочатку треба провести референдум.

Після звіту керівника обласного осередку делегати з’їзду повторно переобрали Валерія Прядка головою Полтавської обласної організації Соціал-демократичної партії. 

Стрічка новин