Стартував прийом заявок на Національний конкурс "Благодійна Україна – 2019"

Міністерство соціальної політики інформує: оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Заповнюючи заявку, необхідно обрати одну або кілька номінацій, під які підпадає діяльність організації чи проєкт. Цього року оргкомітет конкурсу визначив такі конкурсні номінації, за якими проводитиметься відбір.

Основні колективні номінації:

Благодійність великого бізнесу. Благодійність середнього та малого бізнесу. Корпоративна благодійність.

Колективне волонтерство. Всеукраїнська благодійність. Регіональна благодійність. Місцева благодійність.

Благодійність в охороні здоров’я. Благодійність в освіті та науці. Благодійність в культурі та мистецтві.

Благодійність в соціальній сфері. Благодійність в сфері екології та охорони довкілля.

Благодійність в захисті України. Благодійність неурядового сектору. «Добро починається з тебе».

Благодійна акція року. «Платформа добра».

Індивідуальні номінації: Благодійник року. Волонтер року. Меценат року. Спеціальні номінації: Народний благодійник. Медіа про благодійність. Благодійність медіа.

Оголошення результатів відбудеться на підсумковій пресконференції, а переможців оголосять під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в Києві навесні наступного року за звітним. Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреатів, які посядуть друге та третє місця, нагородять спеціальними дипломами.

Кінцевий термін подання заявок для участі у конкурсі – 1 березня 2020 року. Заявку можна завантажити за посиланням https://drive.google.com/file/d/1mn5dWFGORIzGEdQHHJcKA2ZzAoCa71yu/view. Додаткова інформація про Конкурс – на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в оргкомітеті конкурсу за телефоном 067-164-04-11 (в робочі дні та години), e-mail konkurs.blago@gmail.com; офіційні сайти конкурсу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію