Гуманітарний міністр хоче відучити українців від фейків

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський переконує, що владна концепція регулювання медіаринку направлена не на конкретних людей чи інституції, а на контент, і покликана зменшити споживання дезінформації українцями.

Деталі: Бородянський нагадує, що 5 років Україна перебуває в стані складної гібридної війни. Одним із серйозних викликів, які стоять перед країною, є споживання людьми великої кількості фейків.

Пряма мова: "Просто для нашої країни це загроза національним інтересам і навіть існуванню країни. І я вважаю, що ми відповідально повинні до цього підійти і встановити правила розвитку і захисту свого інформаційного простору…Ініціативи направлені на контент, який споживається всередині країни. На контент – неважливо, він зовнішній, внутрішній. В цьому відмінність – тобто ми не направляємо свої зусилля в принципі на якихось конкретних людей або інституції, ми направляємо свої зусилля на контент...Я вважаю, що інформаційні атаки продовжуються, загрози зберігаються, і наш обов'язок зробити так, щоб українці зменшили споживання дезінформації".

Чому це важливо: За пів року президентства Володимир Зеленський та його оточення неодноразово провокували конфлікти з медійниками. Журналісти застерігають владу від   спроб наступу на свободу слова.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію