Полтавський колектив привіз гран-прі з конкурсу із міста Запоріжжя

«ПЛАЙ» взяв участь у IV Національному чемпіонаті України з фольклору «UROFOLK-Запоріжжя 2019». Основна мета конкурсу – популяризація традиційних народних мистецтв, підтримка розмаїття основних традиційних цінностей. «ПЛАЙ» вперше відвідав місто Запоріжжя, і ця поїздка виявилась неймовірно вдалою для його учасників.

Так проходить репетиція колективу танцю «ПЛАЙ». Хоч нещодавно він здобув трофей, але учасники не хочуть втрачати форму. На цих світлинах – юні танцюристи у Запоріжжі. Саме там вони підкорили сцену. Виконували різні композиції, серед яких – «Берегиня роду». За неї отримали звання лауреатів першого ступеню у категорії «Групи фольклорних танців, сучасна обробка фольклорних танців». 

Дар'я Кирилова, учасниця народного ансамблю фольклорно-стилізованого танцю «ПЛАЙ»

- Я дуже задоволена тим, що ми відвідали цей чемпіонат. На ньому було дуже багато гарних номерів, але журі обрало саме нас. Для того, щоб отримати цю перемогу, ми доклали багато зусиль. Але без нашого керівника у нас би нічого не вийшло.

Композиція «Закликаночка» здобула гран-прі чемпіонату у категорії «Групи фольклорних танців, сучасна обробка фольклорних танців». 

Лілія Довганюк, керівник народного ансамблю фольклорно-стилізованого танцю «ПЛАЙ»

- Я дуже вами пишаюся. Діти, ви великі молодці. Попрацювали дуже гарно, незважаючи на довгу дорогу, зробили максимум. Але нам ще довго треба працювати, щоб досягти вершин. Наша назва – «ПЛАЙ» – це стежка та шлях до успіху. Тож будемо туди йти.

Золоті медалі здобули лише колективи, які набрали від 150 балів за трьома критеріями: рівень складності, зовнішній вигляд, сценічні манери. Учасники ж колективу «ПЛАЙ» були наймолодшими на чемпіонаті. Але, тим не менше, у малечі безліч емоцій від виступу. 

Єлизавета Литвиненко, учасниця народного ансамблю фольклорно-стилізованого танцю «ПЛАЙ»

- Від поїздки в Запоріжжя у мене залишилися хороші емоції. Мені сподобалося виступати, адже ми завоювали перше місце. Сподіваюся, що і далі у нас буде багато перемог.

Готувала меншу групу колишня випускниця ансамблю Вероніка Левакіна, яка вже почала викладати. 

Вероніка Левакіна, керівник молодшої групи 

- Я дуже пишаюся моїми діти, адже будь-яка поїздка на конкурс, фестиваль – це новий досвід для мене і для дітей. Інше місто, інша сцена, діти хвилюються, бо на них дивиться журі, оцінює їх.

Керівниця гурту Лілія Довганюк додає – «ПЛАЙ» виділився серед інших учасників: постановками, костюмами, артистизмом, і це не залишилось непоміченим журі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію