У Гадячі пройшов воркшоп із медіаграмотності

«Підвищення рівня медіаграмотності в Полтавській та Луганській областях». У рамках цього проєкту у Гадячі провели воркшоп. 

Впроваджується він Полтавською філією Суспільної служби України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine у проекті «Медійна програма в Україні». Реалізується міжнародною організацією Internews Ukraine. Вела захід менеджерка проєктів громадської організації «Центр культури та розвитку «Горизонт» Ірина Орлова. Вона розповіла, що на воркшоп завітали понад тридцяти учнів шкіл, працівників ЗМІ, установ, громадських організацій. Прийшли навіть пенсіонери.

Ірина Орлова, менеджерка проєктів ГО «Центр культури та розвитку «Горизонт»

- Аудиторія, яка сьогодні присутня у цьому залі, буде працювати, і в  процесі своєї роботи робитиме певні висновки, які допоможуть розібратися у майбутньому у нашому складному українському медіапросторі.

Впродовж кількох годин учасники воркшопу вчилися відрізняти справжні новини від фейкових, визначати ознаки маніпуляцій в медіа, виконували вправи, дискутували.

Олександр, учасник воркшопу

- Саме перше, що я хотів почути, як мені розділяти інформацію у соцмережах, у новинах, як її читати правильно. Бо багато я читаю, все підряд, прочитав, перепостив. І на тому кінець. Забув про це через пару хвилин. Хотя би трішечки подивитися, що це за тема, де вона взялася і чи дійсно вона правдива.

Ірина, учасниця воркшопу

- Мені дуже сподобався сьогоднішній захід. Мені було дуже цікаво дізнатися про цей маленький світ. Дуже цікаво було почути про ці маніпуляції, про ці фейкові заголовки. Я цим буду користуватися, можна так сказати, у майбутньому.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію