Дитяча міська клінічна лікарня отримала нове обладнання

На підтримку дитячої лікарні. Сьогодні, 22 листопада, у Полтавській міській клінічній лікарні керівництво філії Полтавського відділення ПриватБанку передало медикам обладнання. Отримали його всі відділення закладу. Допомогу лікарням ПриватБанк надає не вперше.

У приміщенні Полтавської міської лікарні зібралися медики закладу, пацієнти, представники влади та керівники філії Полтавського відділення ПриватБанку. Мета зустрічі – передача обладнання.

Олександр Цись, директор філії Полтавського відділення ПриватБанку

- Ви бачите, це пристрої, обладнання, монітори, різного роду лабораторні пристрої. Це всі пристрої, які виготовлені у висококласних компаніях, це японські, єропейські. На сьогодні це досить велика сума грошей, яку ми витратили, щоб придбати це. Це у межах 820 тисяч гривень.

За словами Олександра Цися, упродовж 2019 року фонд «Рука допомоги» ПриватБанку зібрав 160 мільйонів гривень. Частину цих коштів і було виділено на купівлю обладнання для дитячої лікарні. Секретар Полтавської міської ради подякував Олександру Цисю та всій команді ПриватБанку за благодійну програму. А також наголосив: цей приклад є зразковим і для інших великих компаній.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Ви могли б використати їх десь у іншому місці, але ви це робите тут, у Полтаві. Допомагаєте тим дітям, які будуть лікуватися і лікуються зараз у місті Полтаві. Зрозуміло, що коштів на все не вистачає, але за допомогою таких ось конкретних прикладів соціально-орієнтованого бізнесу місто має можливість, діти мають можливість лікуватися ще з більшою допомогою.

Заступник міського голови Світлана Нестуля також наголосила: для неї особисто є важливою благодійність для дітей. Мовляв: дитинство має бути безтурботним і щасливим.

Світлана Нестуля, заступник Полтавського міського голови

- Ви усвідомлюєте, тоді коли ви настільки усвідомлюєте, що соціальна функція вашого бізнесу, нашого бізнесу має в першу чергу працювати на наших маленьких мешканців, на їх здоров'я. Чому? Тому що це запорука розвитку нашого завтрашнього дня.

Кожне з відділень отримало обладнання. Це інфузійні насоси, вони, за словами медиків, дають можливість точного дозування ліків. А також моніторні спостереження. Це так звані пульсометри і кардіомонітори. Без них, переконують спеціалісти, на сучасному етапі лікування майже неможливе. Пульмонології подарували прифузор. За словами лікарів, він для медицини також необхідний. 

Вікторія Волошина, завідуюча відділенням пульмонології ПМКЛ

- По своїй суті, це є заміна тим крапельницям, до яких ми звикли, і цей пристрій нам дасть змогу покращити якість проведення інфузійної терапії і підвищить комфорт проведення інфузійної терапії для дітей.

По завершенню урочистої частини пацієнтка онкогематологічного відділення Марійка з мамою також подякували працівникам ПриватБанку та представникам міської влади. На згадку про цей день подарували плакат та зроблені власноруч іграшки із паперу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію