У Полтаві тривають допити свідків у справі Артема Левченка та Наталії Саєнко

Цього дня в Октябрському райсуді допитали 9 свідків. Вони розповіли обставини трагічної ДТП. Нагадаємо, 6 листопада минулого року позашляковик здійснив наїзд на неповнолітнього велосипедиста Артема Левченка. 7-го січня, після двох місяців коми, хлопець помер.

Розпочалось засідання о 10:10. Першою до залу запросили мати Наталії Саєнко – Надію Одарюк. Вона, згідно зі своїм Конституційним правом, надавати свідчення відмовилась. Далі допитували Вікторію Мороз. Жінка розповіла: коли сталося ДТП, вона проїжджала машиною поруч. Самого зіткнення не бачила. 

Вікторія Мороз, свідок 

- Я забирала дитину, їхала зі школи, це був десь обідній час. Було дуже велике сонце. Я взагалі спочатку не зрозуміла, що сталося. Там людей було багато. У бік до школи мистецтв.

Наступною до залу суду запросили подругу Вікторії Мороз – Яну Бондаренко. Вона аварії не бачила взагалі. Після неї на засідання прийшов лікар екстреної медичної допомоги Володимир Воронюк. За його словами, їхня карета швидкої допомоги проїжджала повз ДТП. Вони зупинились і надали першу медичну допомогу Артему Левченку. А за 2,5-3 хвилини на місце події прибула швидка, котру викликали люди. 

Володимир Воронюк, свідок 

- Коли ви підійшли до потерпілого, у якому стані він був?

- Без свідомості.

Близько 11.00 години розпочався допит п'ятого свідка. Це Оксана Башкірцева. Жінка бачила велосипедиста за мить до аварії. Каже, з мамою збиралась переходити дорогу і побачила, як рухався велосипедист. Далі його перекрив автомобіль, вона почула металевий гуркіт, а коли повернулась, Артем вже лежав на асфальті. 

Оксана Башкірцева, свідок 

- Скажіть, будь ласка, ви вже двічі повторили, що і я не бачила інших автомобілів, і велосипедист не бачив. Можете більш детально прокоментувати. 

- Це я довожу те, що говорю. Я не побачила в той момент інших машин, і мої слова доводять те, що і він не побачив. Але це мої припущення.

О 12.00 суддя оголосив перерву, після якої допитали ще трьох свідків. Одна з них – Таміла Мороз. Жінка засвідчила, що в день ДТП вона почула сильний гуркіт, наїзду не бачила. Коли підійшла ближче до дороги, побачила на асфальті людину. Підбігла до потерпілого і була там до приїзду швидкої. Також жінка розповіла в суді, що бачила, як знімали номери з автівки. 

Таміла Мороз, свідок 

- Ви можете описати цю особу?

- Це був поліцейський, він був у поліцейській формі. В чорному. Даїшник, патрульний. 

- Поліцейський?

- Так.

Наступним до залу суду запросили слідчого обласної поліції Олександра Скороходова. Саме він разом зі своїм колегою, слідчим Віталієм Скрильником, прибули на місце події за годину після трагедії. Каже, був сконцентрований на пошуку слідів та складанні план-схеми аварії. Відеореєстратор не бачив, проте, разом зі слідчим шукав відеокамери біля місця аварії. Вдалось знайти одну – непрацюючу. Останнім допитали відстороненого слідчого у цій справі – Юрія Титаренка. За його словами, йому було замало часу, аби обгрунтовано та повноцінно розкрити цю справу. 

Наступне засідання назначили на 27 листопада.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію