Полтавка – «Міс Україночка 2019»

Дев'ятирічна полтавка Еліна Кулініч перемогла на всеукраїнському дитячому конкурсі краси «Міс Україночка та Містер України 2019». Дівчинка отримала титул «Міні-Міс Україночка 2019» та стала володаркою звання «Найкрасивіша Україночка 2019». Про це розповіла викладачка дефіле Альона Бехтір. Нині Еліна Кулініч готується до наступного конкурсу краси. 

Дев’ятирічна полтавка Еліна Кулініч показує свою сукню, в якій отримала титул найкрасивішої фіналістки у своїй віковій категорії на всеукраїнському фестивалі краси. 

Еліна Кулініч, переможниця конкурсу «Міс Україночка та Містер України 2019» 

- Я цю корону отимала на конкурсі «Міс Україночка та містер України». На цьому конкурсі отримала перше місце.

Це відео зняте 10-го листопада у Києві. На ньому – кадри з конкурсу.  Викладачка дефіле Альона Бехтір розповідає: до конурсу Еліна готувалася близько місяця.

Альона Бехтір, викладачка дефіле 

- Заняття були три-чотири рази на тиждень. У конкурсі брали участь до п’ятдесяти чоловік. Це вже десятий конкурс, у якому брала участь Еліна – «Міс-Україночка».

Еліна Кулініч, переможниця конкурсу «Міс Україночка та Містер України 2019» 

- Учасники були з Рівного, Миколаєва, Ужгорода, з Києва.

Альона Бехтір, викладачка дефіле 

- Еліна дуже здібна – вона швидко вчиться. У неї добре виходить передавати емоції: у неї є всередині запальничка, яку вона несе на подіум, й зал і глядачі у неї закохуються.

Еліна Кулініч, переможниця конкурсу «Міс Україночка та Містер України 2019»

- У цьому конкурсі я взяла участь, тому що я можу познайомитися з друзями та виграти. Я не хвилювалася – думала про перемогу. Я ходжу на народні танці та на ораторське мистецтво та шию іграшки.

Альона Бехтір розповіла: нині Еліна Кулініч готується до міжнародного конкурсу-казки «Різдвяний янгол 2020», який почнеться в Києві одинадцятого січня наступного року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію