У Пирятині від африканської чуми померло троє свиней

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

17.11.2019 року в с. Вечірки Пирятинського району, на території свинотоварної ферми ПСП «Мрія», зафіксовано загибель 3 голів свиней (загальна кількість свинопоголів’я в господарстві становить 400 голів).

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко.

За лабораторними дослідженнями Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області, від 18.11.2019 року у відібраних патологоанатомічних зразках загиблих тварин виявили ДНК вірусу африканської чуми свиней. 

Рішенням засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Пирятинський РДА від 19.11.2019 року, територію свинотоварної ферми ПСП «Мрія» оголошено неблагополучною щодо африканської чуми свиней та встановлено карантин з 19.11.2019 року у радіусі 3 км та зону нагляду у радіусі 10 км. 

Рішенням Пирятинської районної комісії з питань ТЕБ і НС подію класифіковано, як надзвичайну ситуацію об’єктового рівня за кодом класифікації 20733 – НС, пов’язана з ензоотією.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію