Від школяра до депутата

Цього дня учні з Кобеляцького та Новосанжарського районів відвідали Полтавську обласну раду. Діти поспілкувались з діючими депутатами, ознайомились з їхньою роботою та провели імітовану сесію.

У сесійній залі цього дня – незвичні депутати. Школярі з Новосанжарського та Кобеляцького районів опановують нову професію, жартівливо називаючи її «кнопкодави». 

Дар'я Журавель, учасниця екскурсії 

- Дійсно, я дуже хотіла потрапити на засідання, проголосувати. Було дуже цікаво побачити, як працюють люди в залі, депутати. Я навіть не могла уявити, що тут так багато місця і нове обладнання.

На порядок денний  імпровізованої сесії винесли такі питання: «Бюджет Полтавщини на 2020 рік», «Безкоштовне харчування в школах», «Купівля нових шкільних автобусів» тощо. За словами заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, питання дітям ускладнювали внесенням правок та пропозицій. Все для того, аби вони зрозуміли всю відповідальність за прийняте рішення. 

Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської обласної ради 

- Ми хочемо, щоб діти розуміли цей механізм, хоча б якісь певні ази. Можливо, хтось із них колись замінить нас у цій сесійній залі.

Також діти підняли такі теми, як «Основи самоврядування для учнівської молоді», «Сучасні можливості для молоді» тощо. 

Денис Татушенко, учасник екскурсії 

- Я думаю, що це більше навіть як мотивація. Більш поглинути в це і розвиватися у самоврядуванні.

Завершився захід екскурсією до Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт - Полтава». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію