Гадяцькі школярі готуються стати правоохоронцями

Торік в опорному закладі освіти «Сарська спеціалізована школа I-III ступенів» відкрили Правовий клас. Також у районі затвердили програму «Навчай, захищай, обороняй, рятуй». Відтоді 32 учні з-поміж інших загальних дисциплін вивчають і спеціальні, які їм знадобляться, якщо виявлять бажання і надалі опанувати професію правоохоронців.

Нещодавно вони побували у вузі, де скоро зможуть стати абітурієнтами. Це – Харківський національний університет внутрішніх справ. Учні Сарської спеціалізованої школи та інших навчальних закладів Гадяцького району ознайомилися із бойовою та спеціальною технікою, зразками озброєння й спеціального обладнання підрозділів Національної поліції України. Юнаки та дівчата відвідали навчально-тренувальні полігони: відділ поліції та криміналістичний полігон, полігон із протидії злочинам у сфері торгівлі людьми, протидії кібератакам, 100-метровий стрілецький комплекс, спеціалізовані аудиторії – залу судових засідань, зелену кімнату, кафедру вогневої підготовки, кафедру тактичної та тактико-спеціальної підготовки, стадіон «Динамо-Арена», спортивні майданчики, тактичне містечко, гуртожитки, музей університету.

Ірина Гезет, учениця Правового класу

- Я дуже задоволена. Отримала безліч цікавої та корисної інформації. Зустріла деяких своїх знайомих, які є курсантами цього закладу. У майбутньому, так, я планую вступати у МВС, отримала багато інформації, яка мені знадобиться у подальшому, під час вступної кампанії.

В’ячеслав Барабаш, учень 11 класу Лютенської школи

- Сьогоднішня екскурсія мені дуже сподобалася насамперед тим, що вона була дуже цікава і детальна. Мені дуже сподобалася інформація про факультет кібербезпеки, так як я планую у майбутньому пов’язати своє життя саме з цим факультетом. Нам дуже цікаво пояснили і не розчарувався у цьому закладі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію