Степан Вовкодав презентував авторський проєкт «Наші діти»

Як виховати патріотизм у молоді? Це головна тема авторського проєкту Степана Вовкодава «Наші діти». Його презентація пройшла сьогодні, 19 листопада, у Полтавській обласній науковій бібліотеці імені Котляревського. Автор розповів про матеріали, скільки над ними працював та на який вік вони орієнтовані. Також на зустрічі був і меценат Сергій Іващенко. Саме він допоміг реалізувати даний проєкт. 

Презентація дитячого освітньо-культурного проєкту Степана Вовкодава починається зі вступних слів автора. Він розповідає: працює над ним вже більше 15 років. Ідея виникла давно. За словами Степана, він хотів, аби відроджувалася духовність і кращі українські традиції. Також метою проєкту є патріотичне виховання дітей.

Степан Вовкодав, автор проєкту «Наші діти»

- Головна мета – це патріотичне виховання дітей. Це навчити дітей знати нашу історію, нашу культуру, бо на українській культурі, українській історії виховуються українські патріоти. На російській історії, російській культурі виховуються російські патріоти. Зараз школа має тісно співпрацювати з батьками, особливо, коли переходим до індивідуальності та індивідуальну освіту. Тут без батьків це не піде.

Тому Степаном Вовкодавом було написано 33 книги та сценарії до дитячих мультфільмів. Вони, у свою чергу, є навчальними книгами для хрестоматій, дидактичних матеріалів до шкільних предметів. Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки меценату Сергію Іващенку. Він говорить: з автором познайомився випадково. Далі, розповідає, прочитав першу книгу і вона сподобалася не лише йому, а й дітям. Тому, зізнається чоловік, не підтримати проєкт не міг.

Сергій Іващенко, меценат

- Ці книги взагалі, вони це про історію України, про нашу державу, ту історію, яка можливо маловідома. Тим більше, що автор він не просто їх писав, він займався історією, він пошуками займався. І дуже багато цікавого у цих книгах: й історія України, історія християнства, звідки ми, звідки наше коріння.

Проєкт патріотичного виховання дітей і молоді може бути використаний у сім'ях, школах, садках, лікарнях, санаторіях та літніх таборах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію