Свято наближається: в Україні почали встановлювати перші новорічні ялинки

Монтаж ялинки в Кременчуці

Підготовка до свята вже почалася в Харкові та Кременчуці.

До Нового року залишається ще більше місяця, але в деяких містах почали готуватися до свята заздалегідь. Так, у Харкові та Кременчуці вже почали монтувати головні новорічні ялинки.

Згідно з інформацією Харківської міськради, 18 листопада на площі Свободи почалися підготовчі роботи і з'явилася огорожа, а вже 19 листопада розпочнеться монтаж головної ялинки міста. Відзначається, що ялинка, яка в минулому році була визнана найвищою в Україні, залишилася незмінною, але змінилася ілюмінація. Закінчити монтаж планують протягом трьох тижнів. Крім того, на центральній площі Харкова буде працювати також каток і різдвяний ярмарок.

У Кременчуці монтаж ялинки стартував 18 листопада, вона буде прикрашати площу Перемоги. На сайті міськради Кременчука зазначається, що новорічна ілюмінація вже встановлена в сквері Імені Олега Бабаєва.

Установка новорічної ялинки у Києві розпочнеться 10 грудня. 14 грудня на Софійській і Контрактовій площах відкриються різдвяні ярмарки. А відкриття головної ялинки країни відбудеться 19 грудня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію