Чверть батьків в Україні перевіряють гаджети своїх дітей

Кожні четверті батьки в Україні моніторять гаджети своїх дітей і визнають, що їхні доньки та сини мали проблеми через користування інтернетом. 30% юних українців проводять онлайн понад 3 години щодня і стільки ж погоджувалися зустрітися з незнайомцями у реальному житті після спілкування в мережі.

Дослідження, що проводили спільно з Міжнародним союзом електрозв’язку, виявило, що чверть батьків використовують сервіси моніторингу та фільтрації на пристроях дітей. Решта або свідомо їх не використовують, або не знають, що такі засоби існують. Понад 40% батьків не вміють цього робити.

Тим часом більшість дітей переконані, що знають інтернет краще, ніж батьки. Кожна третя дитина використовує інтернет заради соціальних мереж. Майже 80% юних українців перебувають в Інтернеті понад годину, 30% — понад трьох годин на день.

Для дослідження опитали понад 5 тисяч дітей і 5,5 тисяч батьків. Результати розповів уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба на брифінгу «Як захистити дитину від сексуального насильства». Повні дані опублікують незабаром, повідомляє Укрінформ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію