Опалювальний сезон на Полтавщині буде стабільний

Уряд скасував непідйомні тарифи для міст.

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про скасування необґрунтованих економічних ставок тарифів, які були встановлені наприкінці червня 2019 року попереднім урядом. 28 жовтня Асоціація міст України звернулася до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з проханням скасувати постанову №560, якою встановили заздалегідь непідйомні для міст граничні тарифи на послугу з постачання теплової енергії для населення та послугу з гарячого водопостачання.

– Для абсолютної більшості міст такі видатки є непосильними, а впровадження таких змін призведе до повного припинення надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води населенню, – зауважив виконавчий директор Асоціації України Олександр Слобожан, який представляв інтереси органів місцевого самоврядування на засіданні Уряду.

Таке рішення Уряду надзвичайно важливе і для ряду міст Полтавщини, зокрема міста Миргорода. 

 – Уряд почув звернення громад, Асоціації міст України та відмінив постанову №560. Таке рішення могло призвести до проблем з подачею тепла споживачам. Наше теплопостачальне підприємство ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» опинилося у критичній фінансовій ситуації. За попередніми підрахунками, з бюджету необхідно виділити близько 30 млн. грн. для фінансової підтримки теплопостачальної організації в опалювальний період. Жителі нашого міста будуть забезпечені теплом і гарячою водою – це найголовніше, – прокоментував Миргородський міський голова Сергій Соломаха на своїй сторінці в соцмережі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію