Нові креативні ідеї та самостійний пошук на це коштів

Бібліотека-філія №9 для дітей Полтавської міської ЦБС має оновлений ремонт, але працівники книгозбірні хочуть створити дитячий креативний простір «B-Zone». Кошти на це шукають на краудфандинговій платформі «Спільнокошт».

Бібліотека №9 цьогоріч оновленою зустріла читача. Мають книгозбірню на будь-який смак, комп'ютери та місцину для творчості.  Але їм цього мало. Хочуть більше інформаційного простору та можливостей для своїх відвідувачів. 

Вікторія Дідик, завідувачка філіалом бібліотеки №9 

- Зараз проходить збір коштів на платформі краудфандинговій «Спільнокошт». На проєкт дитячий креативний простір «B-Zone». Нашим партнером є фонд «Відродження» і він подвоїть зібрану нами суму.

Життя бібліотеки доволі насичене і, часом, місця для усіх ініціатив у самому лише читальному залі не вистачає. Тому і постала потреба переобладнати одне з приміщень у креативний простір для дітей, закупивши необхідні меблі, техніку, ігри та матеріали для творчості.

На цьому етапі уже багато зроблено.

Цього року за рахунок міського бюджету наше приміщення відремонтували. І не просто, а ще й з урахуванням майбутнього простору.

Крім того, художниці-волонтерки та працівники бібліотеки долучилися до розпису стін – це стане важливим елементом нового лісового дизайну.

Проєкт дитячий креативний простір «B-Zone» підтримали уже 27 доброчинців. До кінця 87 днів, але вже понад 70% суми зібрано. 

Вікторія Дідик, завідувачка філіалом бібліотеки №9 

- Хотілося б наповнити його меблями, розвиваючими іграми, можливо конструктори чи техніка. Наповнити тими речима, яких діятм не вистачає вдома. І вони з могли б користуватися цим у нас.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Ми залучаємо не тільки бюджетні кошти, а й кошти грантові, які можна залучати потім для розвитку бібліотеки для того, щоб вона ставала більш цікавою та змістовною, для тих відвідувачів, які постійно тут бувають.

Бібліотека надає не лише інформаційні послуги, а й сулугує платформою для цікавого та корисного дозвілля. А також для згуртування громади та співпраці зі спеціалістами з різних галузей – дослідниками, видавцями, освітянами та працівниками культури.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію