Допит свідків у справі Левченка-Саєнко

Суд у справі Саєнко триває. Сьогодні, 18 листопада, в Октябрському райсуді Полтави допитували свідків, які на момент трагічної ДТП знаходились на місці події. Нагадаємо, 6 листопада минулого року на пішохідному переході неповнолітній велосипедист Артем Левченко зіштовхнувся з позашляховиком. За кермом була Наталія Саєнко. Внаслідок аварії 7-го січня хлопець помер в лікарні.

Близько 10 години в Октябрському райсуді розпочалось засідання. У залі з'явились сторона потерпілих – батьки й бабуся загиблого Артема, та сторона обвинувачення – Наталія Саєнко. Цього дня мали допитати шість свідків, проте прибули лише двоє. Першим викликали інспектора поліції області Андрія Бутенка. За словами чоловіка, в той трагічний день він разом зі своїм напарником патрулювали місто. Коли побачили ДТП, зупинились та забезпечували безпеку дорожнього руху. Чоловік згадує, Артем Левченко знаходився на лівій смузі дороги, в 5 або 10 метрах від пішохідного переходу. Хто ж зняв номерні знаки та відеореєстратор з автівки – не бачив. 

Андрій Бутенко, свідок

- До Вас ніхто не підходив, не питав дозволу на зняття цього відеореєстратора чи з проханням забрати якісь речі з автівки?

- Ні, до мене з таких проханням ніхто не звертався.

Наступним допитували начальника сектору превентивної діяльності ГУ НП Олега Шолудька. Свідок розповів: на місці пригоди була Наталія Саєнко, її мати та друг родини. Номерних знаків, як і відеореєстратора, на «Мерседесі» вже не було.

Олег Шелудько, свідок 

- Відеореєстратор приніс потім чоловік, який назвався чоловіком Наталії. Він віддав його слідчому вже пізніше, коли була слідчо-оперативна група. Він сказав, що він його забрав раніше, хотів подивитися, що на ньому є, але він не відкрився.

Далі оголосили перерву з надією, що прийдуть інші свідки у справі, проте – марно. Наступне засідання відбудеться 20 листопада. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію