У Полтаві пройшов III (обласний) етап Cool Games

Змагання проводились на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Участь у заході взяли 86 школярів з різних куточків Полтавщини.

12 команд з Полтавщини, яким подобається новий формат шкільної фізкультури, зібрались у стінах Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Все для того, аби позмагатись в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool games». Ці змагання дарують лише позитивні емоції - немає переможених.

Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

- Це такий проєкт, яким ми плануємо «заразити» всю нашу молодь з 9 до 17 років. Це простий проєкт, в якому можуть брати участь всі діти.

Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Cool Games» ініційований Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ВГО «Українська федерація учнівського спорту».  Головна мета таких «крутих ігор» - популяризація здорового способу життя серед учнів, збільшення їх рухової активності та оновлення підходів до уроків фізичної культури у школі. 

Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка ім.Ю.Кондратюка»

- З моменту, коли було доручено очолити Всеукраїнську організацію учнівського спорту у Полтавській області, ми активно розпочали цю роботу. Приємно, що сьогодні на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбуваються фінальні змагання з такої чудової гри, як «Cool Games».

У програмі заходу школярі змагались у 22 активностях з незвичними назвами: «Не поспішай, щоб встигнути», «Коти горошку», «Черепахи», «Хватько» тощо.

Роман Греба, президент ВГО «Українська Федерація учнівського спорту»

- Це не зовсім спорт, це більше рухова активність, де вони мають можливість повністю розкрити себе, де вони не мотивовані, не зав'язані, де їм не потрібно постійно знаходитись у спортзалі. Вони тут знаходяться рівно стільки, скільки їм приносе задоволення, рівно стільки, скільки їм потрібно для користі, для їхнього здоров'я.

По завершенню змагань учасників та переможців нагородили кубками, почесними грамотами та призами. Найбільше нагород виграли школярі з Полтави і Лубен.

Від керівника Полтавського відділення ВГО «Українська Федерація учнівського спорту», ректора Володимира Онищенка діти отримали сюрпризи - запрошення на навчання до університету і подарункові сертифікати на придбання спортивних товарів.

Єва Ліберова, учасниця змагань

- Мені все дуже сподобалось, особливо те, що ми перемогли.

Після обласного етапу «Cool games» діти будуть змагатись на всеукраїнському рівні в Києві. Найкращі зможуть представити країну на міжнародному рівні: дівчата - на марафоні «She runs» у Парижі, а хлопці - на Educational Games в Олімпії (Греція).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію