В Україні запустили сайт, де жінки можуть ділитися своїми історіями про сексизм

Засновниця проєкту «Моя історія має значення» - українська письменниця Ольга Котрус.

Про це пише«The Village Україна».

На думку Ольги Котрус, багато жінок настільки звикли до побутового сексизму, що сприймають його як норму. Мета її проєкту - показати на прикладі живих історій, що проблема є і вона масштабна. Щоб поділитися історією на сайті, достатньо вказати своє ім’я. Для розуміння географії, віку та сфери діяльності засновниця проєкту просить зазначати справжні дані. За словами Ольги Котрус, темою фемінізму вона цікавиться останні 13 років. З 2012 по 2017 рік вона жила у Франції, а після повереннення до України була здивована кількістю проявів сексизму.

«У березні я зробила анонімне опитування в гугл-формах, де запропонувала жінкам розповісти, як вони стикнулися із проявами сексизму. Тоді за кілька днів понад 200 жінок залишили свої відповіді. Кілька тижнів тому я закінчила роботу над сайтом, перенесла туди всі історії й нарешті запустила його», - розповіла Ольга Котрус.

Засновниця проєкту зазначила, що сама неодноразово стикалася із сексизмом, але проєкт запустила з інших причин. У майбутньому вона хоче сформувати навколо нього ком’юніті однодумців, влаштовувати панельні дискусії, займатися просвітницькою діяльністю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію