Без нових вікон, а лише з обіцянками

Обіцяють та пишуть «відписки». Мешканці будинку по вулиці Європейській, 94 у Полтаві так коментують діяльність управління житлово-комунального господарства. Не один рік чекають ремонту сходових клітин, а саме – заміни віконних та дверних блоків. У той час, додають люди, всі сусідні п'ятиповерхівки зроблені, а про них ніби-то забули. Коли ж дійде черга до Європейської, 94, розбиралася Анна Ружін.

Олександр Струц, мешканець будинку 

- У нашому будинку – це залишилося 3 під'їзди. Всі інші на цій ділянці – від зупинки Лялі Убийвовк до зупинки Фурманова, на оцьому п'ятачку, а їх 11, які називаються хрущовки. У 17 році ми писали, а відповідь – ніби під копірку, мабуть, у них сидить людина і пише все так, під копірку.

Чоловік скаржиться: у будинку більшість – пенсіонери. За власний кошт роботи не зроблять, бо дорого, тому сподіваються на підтримку влади. Зверталися не раз, і в усній, і в письмовій формах. І демонструє нам черговий лист-відповідь від управлінців. 

Житловий будинок по вулиці Європейська, 94 включено до Програми. Можливість виконання робіт буде розглянуто впродовж 2019 року. 

Олександр Струц, мешканець будинку 

- Ми кажемо – причина яка? Ніяких причин. Одне і те ж. То в них рік закінчується, та погода не дозволяє поставити вікна. То ми включені в 2019 рік. І ось 2019 рік закінчується, і ніхто гвіздка не забив.

Олександр каже, всі п'ятиповерхівки навколо зробили, залишили лише їх. Коли розпочали ремонтні роботи на Європейській, 92, люди сподівалися, що наступна черга їх, але ні. 

Поліна Колганова, консультант із закупівель ГО «Інститут аналітики та адвокації»

- Так, для громадян, будь-де і будь-кому можна подивитися інформацію про ремонти їх будинків в системі prozorro або на моніторинговому порталі dozorro. Там є вся інформація про проведені оплати, договір та того, хто виконує цей договір. І навіть на порталі dozorro можна залишити відгук, якщо роботи не виконувалися або ж виконалися неякісно.

Відкриваємо сайт prozorro. Там знаходимо тендер на капітальний ремонт сходових клітин (заміна віконних та дверних блоків сходових клітин) житлового будинку по вул. Європейській, 92 в м.Полтава. Роботи оплачені та виконані. За адресою Європейська, 94 даних взагалі немає. 

Звертаємося в управління ЖКГ, щоб дізнатися, коли ж буде проведений ремонт за даною адресою. 

Віталій Худолій, заступник начальника управління з питань розвитку ЖКГ Полтавської МР

- В цьому році, скажімо так, ремонт сходових клітин по Європейській, 94 не планується. Проєкту, наскільки мені відомо, немає. Тому, можливо, на наступний рік, якщо буде воля депутатів, будуть виділятися кошти, можливо, буде виконувати, але знову ж таки, про наступний рік я нічого сказати не можу.

Коли дійде черга – невідомо. Ми й надалі будемо слідкувати за цією ситуацією, деталі – у наступних випусках новин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію