Чи покарають ексгубернатора за злочинні корупційні схеми?

Днями у Полтаві представили нового голову обласної державної адміністрації Олега Синєгубова, кандидатуру якого призначив президент Володимир Зеленський та погодив Кабінет міністрів. Яка ж доля ексочільника області Валерія Головка, звільненого з посади президентом Петром Порошенком у березні цього року?

Нагадаємо, 22 лютого у Полтавській ОДА детективи Національного антикорупційного бюро розслідувань обшукали кабінети Головка та його заступника Андрія Пісоцького.

У судовому рішенні Солом’янського райсуду Києва йшлося - керівників Полтавської ОДА звинувачують у здійсненні корупційної схеми, згідно з якою посадовці вимагали від підприємців мільйонні хабарі, автівки, коштовні гаджети.

На якому етапі слідство, чи покарають екс-губернатора та його прибічників, ми запитали особисто у директора Харківського територіального управління НАБУ Юрія Кравченка.

Юрій Кравченко, директор Харківського територіального управління НАБУ

- В справі були проведені певні слідчі дії, призначені експертизи, наразі, на сьогоднішній день, в мене немає інформації щодо подальшого руху даного кримінального провадження.

Більш конкретно представник НАБУ висловився, коли це саме запитання йому поставили із зали під час форуму «Галерея реформ».

Юрій Кравченко, директор Харківського територіального управління НАБУ

- Якщо ми вже пішли на крок, коли ми вже себе проявили, наслідки будуть. Необхідний час. Там деякі питання є по проведенню саме експертиз.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію